Apartment D1.1.4.4 Promotion

Cena całkowita brutto:
947 044,00 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18 141,07 PLN/m² | 1 002 294,00 PLN

Cena mieszkania brutto:
947 044,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 002 294,00 PLN
Cena brutto za m²
17 141,07 PLN/m²
Status
Pre reservation
Type
Apartment
Area
55.25 m²
Stage
VI
Building
D1
Floor
4
Rooms
3
Balcony
12.99 m²