Apartment 6F-2-1 Promotion

Cena całkowita brutto:
841 439,00 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10 416,45 PLN/m² | 911 439,00 PLN

Cena mieszkania brutto:
841 439,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 911 439,00 PLN
Cena brutto za m²
9 616,45 PLN/m²
Area
87.50 m²
Stage
II
Building
6
Floor
2
Rooms
4
Balcony
9.69 m²