Apartment 6-0-2 PromotionShowcase apartment

Cena całkowita brutto:
804 380,00 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12 544,00 PLN/m² | 810 844,00 PLN

Cena mieszkania brutto:
804 380,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 810 844,00 PLN
Cena brutto za m²
12 444,00 PLN/m²
Area
64.64 m²
Stage
II
Building
6
Rooms
2
Balcony
4.74 m²
Garden
10.79 m²