Apartment M2.0.81 Promotion

Cena całkowita brutto:
443 384,00 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11 655,38 PLN/m² | 508 874,00 PLN

Cena mieszkania brutto:
443 384,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 508 874,00 PLN
Cena brutto za m²
10 155,38 PLN/m²
Area
43.66 m²
Stage
I
Building
A
Rooms
2
Balcony
4.03 m²