Apartment M1.2.21 Promotion

Cena całkowita brutto:
458 313,00 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11 452,51 PLN/m² | 527 388,00 PLN

Cena mieszkania brutto:
458 313,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 527 388,00 PLN
Cena brutto za m²
9 952,51 PLN/m²
Area
46.05 m²
Stage
I
Building
A
Balcony
4.03 m²