Apartment II-B3.B.M19 Promotion

Cena całkowita brutto:
867 222,00 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11 009,49 PLN/m² | 953 862,00 PLN

Cena mieszkania brutto:
867 222,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 953 862,00 PLN
Cena brutto za m²
10 009,49 PLN/m²
Status
Pre reservation
Type
Apartment
Area
86.64 m²
Stage
II
Building
II-B3.B
Floor
3
Rooms
4
Balcony
8.59 m²
Dodatki do mieszkania
Strefa Cegielnia 2
Kraków
Write to us

Send the contents of the storage
    to your email