Apartment A3-1-142 Promotion

Cena całkowita brutto:
776 715,00 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8 757,64 PLN/m² | 776 715,00 PLN

Cena mieszkania brutto:
776 715,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 776 715,00 PLN
Cena brutto za m²
8 757,64 PLN/m²
Area
88.69 m²
Stage
I
Building
A3
Floor
1
Rooms
4
Balcony
8.52 m²