Apartment C1.5.3 Promotion0 Down Payment

Cena całkowita brutto:
627 234,00 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12 975,19 PLN/m² | 709 224,00 PLN

Cena mieszkania brutto:
627 234,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 709 224,00 PLN
Cena brutto za m²
11 475,19 PLN/m²
Area
54.66 m²
Stage
IB
Building
C
Floor
5
Rooms
2
Balcony
6.85 m²