ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 

Zarząd ATAL S.A.


Biznesmen z ponad 25-letnim doświadczeniem, założyciel i główny akcjonariusz działającej od 1990 roku grupy ATAL. Jest także współwłaścicielem spółki Star-Typ Sport działającej w sektorze zakładów bukmacherskich. Obecnie wraz z Rodziną posiada 100% udziałów. Na początku swojej kariery Zbigniew Juroszek związany był z branżą odzieżowo-tekstylną. Kierowana przez niego firma ATAL była dostawcą materiałów dla najbardziej znanych polskich producentów odzieży. Doskonałe umiejętności zarządcze zaowocowały nowymi inwestycjami firmy, tym razem w branży nieruchomości. Pierwsze inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych zostały zrealizowane w drugiej połowie lat 90. Z biegiem czasu Zbigniew Juroszek rozpoczął budowę kompleksów mieszkalnych we Wrocławiu, a w następnych latach osiedla firmy pojawiły się w pozostałych największych polskich miastach. Prezes ATAL S.A. od kilkunastu lat obecny na liście 100 najbogatszych Polaków miesięcznika Forbes i tygodnika Wprost. Interesuje się biznesem, sportem oraz sztuką.

Zbigniew Juroszek Prezes ATAL S.A.
Budujemy
powyżej
oczekiwań...

Wiceprezes oraz członek zarządu ATAL S.A. W spółce odpowiada za planowanie strategii rozwoju, zarządzanie działalnością na rynku warszawskim oraz nadzór nad działaniami z zakresu marketingu i PR. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako członek rady nadzorczej ATAL, Prezes Atal International oraz w renomowanych firmach doradczych takich, jak BAA i Horus Investment. Jest również współwłaścicielem, a zarazem prezesem największej legalnej firmy bukmacherskiej w Polsce - STS, w której wraz z rodziną ma 100% udziałów. Aktywnie inwestuje na rynkach kapitałowych, a także w start-up'y. Posiada dyplom z zakresu strategii zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Mateusz Juroszek Wiceprezes ATAL S.A.

Wiceprezes Zarządu ds. Prawno-Administracyjnych. W Spółce odpowiada za zagadnienia związane z prawno-formalną stroną działalności Grupy ATAL S.A.  Doświadczenie zdobywał zajmując kierownicze stanowiska w kancelarii wyspecjalizowanej w zagadnieniach związanych z sektorem nieruchomości i budownictwa. Prawnik, będący doświadczonym praktykiem i specjalistą w branży nieruchomości.  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Mateusz Bromboszcz Wiceprezes ATAL S.A. ds. Prawno-Administracyjnych