Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ATAL S.A. – ogólnopolskiego dewelopera – podjęło decyzję o podziale zysku wypracowanego przez Spółkę w 2025 roku.
Zeszłoroczny zysk w kwocie 221.193 tys. zł zostanie podzielony w następujący sposób:
– 194.672.475,00 zł, tj. 4,5 zł na jedną akcję na wypłatę dywidendy,
– pozostałą część zysku netto na kapitał zapasowy.
Dzień dywidendy został ustalony na 15 lipca br., a dzień wypłaty dywidendy na 1 października 2026 roku.