ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 

Apartamenty Karolinki

Gliwice ul. Karolinki

Opis inwestycji


Kompleks Apartamenty Karolinki powstanie na osiedlu Wojska Polskiego, w urokliwej części miasta, uznawanej za jedną z najlepszych dzielnic Gliwic. To miejsce idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalność, wygodę oraz bezpieczeństwo. Codzienne życie ułatwi mieszkańcom bliskie sąsiedztwo przedszkoli, szkół, sklepów, lokali usługowych oraz budynków użytku publicznego. Bardzo dobra komunikacja zagwarantuje sprawne przemieszczanie się w obrębie miasta, jak również szybki wyjazd poza jego granice.

Kompleks wyróżni nowoczesna elewacja wykonana z wysokiej klasy materiałów. Ponadczasowy projekt stworzy przestrzeń, na której harmonijnie współgrać będą ze sobą natura i nowoczesność. W pierwszym etapie inwestycji, ATAL zrealizuje 251 mieszkań w układzie od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 26 do 116 mkw. Architekturę uzupełnią starannie wkomponowane w bryłę balkony, przestronne tarasy na ostatnich kondygnacjach, a także ciekawy design i dodatki. Dla mieszkańców apartamentów na parterze zaprojektowano prywatne ogródki. Udogodnieniem będą również miejsca postojowe zlokalizowane na parkingu naziemnym oraz podziemnym, a także komórki lokatorskie. W obiekcie znajdzie się ponadto część usługowa z lokalami użytkowymi. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewni całodobowy monitoring i kodowane wejścia do budynków.

Kompleks Apartamenty Karolinki powstanie u zbiegu ulic Karolinki i Bolesława Śmiałego, w zachodniej części miasta. Stąd mieszkańcy z łatwością dotrą do pobliskich żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów, lokali usługowych oraz budynków użytku publicznego. Wolny czas będą mogli spędzić, spacerując po Parku Starokozielskim czy na zakupach w Parku Handlowym Arena. Osoby prowadzące aktywny tryb życia skorzystają z pobliskiej siłowni, kortu tenisowego, boiska do gry w piłkę nożną bądź klubu squasha. Sąsiadujące z inwestycją tereny zielone to doskonała przestrzeń dla biegaczy, rowerzystów oraz miłośników pieszych wędrówek.

Inwestycja powstanie w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Dotarcie do centrum Gliwic zajmie zaledwie 15 minut spacerem. Bliskość przystanków z licznymi liniami autobusowymi odjeżdżającymi z ulic Andersa i Kozielskiej ułatwi sprawny dojazd do Dworca PKP, Politechniki Gliwickiej czy wyjątkowej Palmiarni Miejskiej. Kolejnym atutem będzie dogodne połączenie Apartamentów Karolinki z drogami krajowymi: DTŚ, nr 408 i autostradą A4. Dzięki temu każdy mieszkaniec zyska możliwość sprawnego poruszania się po mieście, jak również szybkiego wyjazdu poza jego granice.

Podsumowanie

W budowie
Rozpoczęcie budowy:II kwartał 2019r.
Zakończenie prac budowlanych:II kwartał 2021r.
Pozwolenie na użytkowanie:III kwartał 2021 r.
Liczba budynków:3
Liczba mieszkań:251
Powierzchnie mieszkań: 26-116 mkw.
Rozkład mieszkań:1 - 4 pokojowe
Ilość m.p. pojedynczych w hali garażowej:215
Ilość m.p. naziemnych:102
Liczba lokali usługowych:4
Komórki lokatorskie:180

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


28 sierpnia 2019
Katowice, Apartamenty Karolinki

Zaawansowanie budowy na dzień 28.08.2019

Postęp prac
29 lipca 2019
Katowice, Apartamenty Karolinki

Postęp prac

28 czerwca 2019
Katowice, Apartamenty Karolinki

Postęp prac

16 maja 2019
Katowice, Apartamenty Karolinki

Uruchomienie strony www

loader

Promocje


Apartamenty Karolinki

Mieszkanie wykończone pod klucz

Apartamenty Karolinki

Finansowanie