Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny design oraz funkcjonalne układy wnętrz – najnowsza inwestycja ATAL City Square przypadnie do gustu osobom ceniącym wielkomiejski styl życia. Kompleks zlokalizowany zostanie na Przedmieściu Oławskim, w dzielnicy Krzyki. Obecnie w ofercie znajdują się cztery etapy inwestycji obejmujące mieszkania, apartamenty inwestycyjne oraz lokale usługowe. Na terenie inwestycji zaprojektowano liczne miejsca odpoczynku dla mieszkańców oraz urokliwe skwery wypełnione zielenią.
W dwóch ośmiopiętrowych budynkach pierwszego etapu inwestycji znajdą się 232 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 131 mkw. Do wyboru będą zarówno klimatyczne kawalerki, jak i przestronne pięciopokojowe apartamenty, do których dodatkowo przynależeć będzie balkon, taras lub prywatny ogródek. W inwestycji przewidziano również 143 komórki lokatorskie oraz dedykowane miejsca postojowe. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przygotowano aż 263 stanowiska w garażu podziemnym, 6 miejsc naziemnych w tym 3 przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, na parterze kompleksu, znajdzie się 10 lokali usługowych.
ATAL City Square to nie tylko znakomite miejsce do życia, ale również idealna przestrzeń dla inwestorów. W inwestycji zaprojektowano aż 205 lokali inwestycyjnych w metrażach – od ok. 14 do 39 mkw. Apartament inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławia będzie doskonałym sposobem na ulokowanie środków i czerpanie dodatkowych zysków.
Nabywców i najemców ATAL City Square z pewnością ucieszy bliskość licznych centrów biznesowych, terenów rekreacyjnych oraz galerii handlowych. W okolicy kompleksu nie brakuje sklepów, aptek, restauracji oraz, co ważne dla rodzin z dziećmi, zróżnicowanej oferty edukacyjnej – w pobliżu znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się Dworzec Główny PKP oraz PKS, a także przystanki komunikacji miejskiej. Dojazd samochodem do autostrady A4 i obwodnicy (AOW) zajmie ok. 30 minut.
Nazwa | Status | Budynek | Piętro | Cena brutto | Historia cen |
---|---|---|---|---|---|
2 Miejsce postojowe w hali garażowej (tradycyjne) | wolne | A | -1 | 42 000,00 PLN | |
3 Miejsce postojowe w hali garażowej (tradycyjne) | wolne | A | -1 | 42 000,00 PLN | |
60 Miejsce postojowe w hali garażowej (tradycyjne) 23% | wstępna rezerwacja | C | -1 | 44 000,00 PLN |
Nazwa | Status | Etap | Budynek | Piętro | Powierzchnia | Cena za m² | Cena brutto | Historia cen |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
K11(-1) Komórka lokatorska | wolne | Etap II | ACS | -1 | 6.18 m² | 3 500,00 PLN/m² | 21 630,00 PLN |