pl | en | de

Stara Odra Residence II

Wrocław, ul. Na Polance

Sprzedana

Opis inwestycji


Stara Odra Residence to prestiżowe osiedle w zacisznym miejscu Wrocławia. W jego skład wchodzą dwa funkcjonalne siedmiopiętrowe budynki mieszkalne. Ich nowoczesna architektura naturalnie komponuje się z przestrzenią, podkreślając spokojny charakter okolicy. Apartamentowce są usytuowane w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ulicy Na Polance. Lokalizacja zapewnia spokój, a doskonałe skomunikowanie pozwala na sprawny dojazd do centrum Wrocławia oraz poza miasto.

Stara Odra Residence powstawała dwuetapowo, docelowo w ofercie znalazło się 179 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pokoi. Lokale zaprojektowano w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający dowolną aranżację przestrzeni. Apartamenty wyposażone są w balkony, a niektóre w przestronne tarasy. Oba budynki zostały usytuowane tak, by z jak największej liczby mieszkań roztaczał się widok na rzekę. Osiedle jest monitorowane oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W drugim etapie Starej Odry Residence  powstało 90 mieszkań o powierzchni od 35 do 90 mkw. Lokale posiadają od 1 do 4 pokoi. Do wybranych apartamentów na drugim piętrze przynależą zielone tarasy. W budynku powstał garaż na 94 samochody. Udogodnieniem dla mieszkańców są kolejne lokale handlowo- usługowe.

Pozwolenie na użytkowanie lipiec 2016
Liczba budynków: 1
Liczba mieszkań: 90
Powierzchnie mieszkań: 35-90 mkw.
Rozkład mieszkań: 1,2, 3, 4 pokojowe
Miejsca postojowe w garażu podziemnym: 94
Liczba lokali usługowych: 2
Powierzchnia lokali usługowych: 38,23 – 85,64 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji we Wrocławiu

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"