pl | en | de

Nowe Miasto Różanka Villa Rosa

Wrocław , ul. Obornicka/Młynarska

Opis inwestycji


Malownicza Różanka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia. To właśnie tam, w sąsiedztwie Odry, powstaje Nowe Miasto Różanka – nowoczesne osiedle o dopracowanej architekturze, które wkomponuje się w otoczenie i stworzy domowy azyl dla przyszłych mieszkańców.

Nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana jest przy ulicach Obornickiej i Młynarskiej we Wrocławiu. W pierwszym etapie powstały dwa budynki, w obrębie których znalazły się 152 mieszkania. Zaprojektowane lokale mieszkaniowe liczą od 2 do 4 pokoi przy metrażach od 42,07 do 101,45 mkw. Wszystkie mieszkania powstały w trosce o łatwą aranżację wnętrz i zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe. Architekci zadbali również o  miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym na terenie inwestycji oraz na parkingu podziemnym. Dla komfortu osób niepełnosprawnych powstały miejsca postojowe na zewnątrz budynków oraz na parkingu zlokalizowanym na poziomie -1. W obiektach znalazły się również liczne komórki lokatorskie.

Kolejny etap inwestycji – Nowe Miasto Różanka IB – będzie projektem wyjątkowym. Budynek funkcjonujący niegdyś jako część zabytkowego „Młyna Różanka” zostanie poddany rewitalizacji. Etap ten obejmie jeden budynek o 9 kondygnacjach. Znajdzie się w nim 40 mieszkań o zróżnicowanych metrażach: od 29,4 do aż 101 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród komfortowych lokali jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych. W ofercie znajdą się także mieszkania dwu- i trzypoziomowe, usytuowane na siódmej kondygnacji. W inwestycji zaplanowano naziemne miejsca postojowe oraz 40 komórek lokatorskich. Wózki i rowery będzie można przechowywać w wózkowni.

Drugi etap inwestycji będzie składał się z dwóch budynków. Znajdzie się w nich łącznie 250 mieszkań. Zróżnicowane metraże – od 41,74 m do 96,09 mkw. – pozwolą przyszłym nabywcom na wybór lokalu dostosowanego do własnych potrzeb i oczekiwań. Zmotoryzowani znajdą miejsca dla swoich pojazdów w garażach podziemnych lub na parkingu zewnętrznym. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą liczne komórki lokatorskie.

W trzecim etapie inwestycji Nowe Miasto Różanka powstanie jeden budynek, w którym zaprojektowano  95 mieszkań o metrażach od 42, 40  do 93,49 mkw. W zależności od indywidualnych potrzeb, Klienci będą mogli nabyć mieszkanie dwu-, trzy- lub czteropokojowe. Na posiadaczy samochodów będą czekać liczne miejsca postojowe w hali garażowej. W obiekcie znajdzie się także 77 komórek lokatorskich.

Czwarty etap inwestycji Nowe Miasto Różanka składać się będzie z jednego budynku, który zaoferuje przyszłym nabywcom 135 mieszkań. Oferta obejmuje zróżnicowane metraże – od 33,56 do 109,07 mkw. – oraz układy pokoi – od kawalerek do przestronnych mieszkań pięciopokojowych. W trosce o potrzeby zmotoryzowanych zaprojektowano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca naziemne. Komfortowe przechowywanie rzadziej używanych przedmiotów zapewni 61 komórek lokatorskich.

Nowe Miasto Różanka Villa ”Rosa” będzie składała się z jednego budynku o dwóch kondygnacjach. Znajdzie się w nim 8 mieszkań. Przyszli nabywcy będą mogli wybierać spośród metraży od 49,20 mkw. do 88,11 mkw. i zróżnicowanych układów  dwu-, trzy- i czteropokojowych. Dla zmotoryzowanych lokatorów zaprojektowane zostały naziemne miejsca postojowe. Aby ułatwić przyszłym nabywcom przechowywanie przedmiotów, w budynku znajdzie się 8 komórek lokatorskich. Natomiast w trosce o potrzeby osób niepełnosprawnych została zaprojektowana platforma pokonująca różnicę wysokości między spocznikiem kondygnacji mieszkalnej a poziomem wejścia do budynku.

  Inwestycję zaplanowano z dbałością o estetykę i spójność z otoczeniem. Do większości mieszkań będą przynależały przestronne balkony, loggie lub ogródki. Budynki otoczy estetyczna zieleń, nawierzchnie oraz elementy małej architektury.  Na osiedlu znajdą się również place zabaw dla dzieci oraz tereny rekreacyjne. W trosce o seniorów i osoby niepełnosprawne zaprojektowano szerokie ciągi piesze, niskie krawężniki oraz cichobieżne i przestronne windy.

  Lokalizacja osiedla zapewni komfortowe warunki mieszkaniowe osobom w każdym przedziale wiekowym. Mieszkańcy aktywni zawodowo z łatwością dojadą do pracy, a seniorzy i osoby z dziećmi skorzystają z przyjemnego, zielonego otoczenia i możliwości odpoczynku w obrębie osiedla lub w bliskiej okolicy. Osiedle znajduje się poza ścisłym centrum Wrocławia, ale zapewnia wszelkie udogodnienia komunikacyjne. W pobliżu kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, a z terenu inwestycji można szybko dostać się na obwodnicę autostradową A8 w kierunku Łodzi i Warszawy lub na krajową drogę numer 5, która wiedzie do Poznania.

Osiedle Nowe Miasto Różanka połączy w sobie komfort zamieszkania poza ścisłym centrum miasta z bliskością terenów rekreacyjnych i dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W pobliżu osiedla znajdują się liczne sklepy, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola i centra handlowe. Codzienne zakupy będą wygodne i możliwe do zrealizowania w bezpośrednim sąsiedztwie.

Podsumowanie

W budowie
Rozpoczęcie budowy: IV kwartał 2018
Zakończenie prac budowlanych: I kwartał 2020
Pozwolenie na użytkowanie: I kwartał 2020
Liczba budynków: 1
Liczba mieszkań: 8
Powierzchnie mieszkań: 49,20 – 88,11 mkw.
Rozkład mieszkań: 2 - 4 pokojowe
Miejsca postojowe naziemne: 8
Komórki lokatorskie: 8
Lokale usługowe: 0

Lokalizacje

Naszych inwestycji we Wrocławiu

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


20 grudnia 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

NIECZYNNE BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 24.12.2019 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie nieczynne, natomiast w dniu 31.12.2019 r. zapraszamy w godz. 8.
19 grudnia 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - IV etap inwestycji

Zaawansowanie prac na inwestycji NOWE MIASTO RÓŻANKA ETAP IV , dzień 19.12.2019 r. Stan zero: Roboty ziemne : 98 % Stan surowy : Konstrukcja żelbetowa : 90
18 grudnia 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - VILLA ,,ROSA"

Zaawansowanie prac budowlanych na dzień 18.12.2019 r.: - wykonano ścianę oporową wraz z słupami podpierającymi balkon od strony północno-zachodniej, - kontynua
28 listopada 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - VILLA ,,ROSA"

Zaawansowanie prac budowlanych na dzień 28.11.2019 r.: Willa: - rozpoczęto wykonywanie ścian oporowych i balkonów - kontynuacja montażu instalacji sanitarnej -
30 października 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - IV etap inwestycji

Zaawansowanie prac na inwestycji NOWE MIASTO RÓŻANKA ETAP IV , dzień 30.10.2019 r. Stan zero: Roboty ziemne : 98 % Stan surowy : Konstrukcja żelbetowa : 70
23 października 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - VILLA ,,ROSA"

Zaawansowanie prac budowlanych na dzień 23.10.2019 r.: - wykonano betonowanie ostatniego stropu (nad piętrem +1) - zamontowano stalową podkonstrukcję więźby dac
23 października 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - ETAP IB

Nmr 1b stan na dzień 23.10.2019: montaż stolarki okiennej izolacja termiczna budynku murowanie ścianek działowych wewnątrz mieszkań układanie i
27 września 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH ETAP IB

2 września 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

ZAPROSZENIE NA TARGI MIESZKANIOWE

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie na Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, które odbędą się w dniach 7-8 września 2019 r. na wrocławskim Stadionie Miejskim - s
28 sierpnia 2019
Wrocław, Nowe Miasto Różanka

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - etap Villa ,,Rosa"

Stan prac budowlanych na dzień 28.08.2019 r.: - zdemontowano pozostałe 10% drewnianych stropów nad parterem - zdemontowano całość stropów drewnianych nad piętr
loader

Promocje


Nowe Miasto Różanka

Mieszkania wykończone pod klucz

Nowe Miasto Różanka

Finansowanie