ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 

Nowe Miasto Młyn Różanka

Wrocław, ul. Obornicka/Młynarska

Opis inwestycji


Dzielnica z perspektywami
Pełna zieleni Różanka to jedno z najciekawszych miejsc na mapie Wrocławia. Niedaleko Odry, przy ulicy Obornickiej i Młynarskiej, powstaje Nowe Miasto Różanka – wyjątkowe osiedle o interesującej i zróżnicowanej architekturze.

NOWE MIASTO MŁYN RÓŻANKA
Piątym etapem inwestycji Nowe Miasto Różanka będzie wpisany w 2015 roku do rejestrów zabytków, Młyn Różanka. W dawnej „Kaszarni” zaprojektowano 112 mieszkań, pośród których znajdą się zarówno kameralne studia, jak i przestronne apartamenty. W budynku znajdować się będzie 11 lokali usługowych zlokalizowanych zarówno na niższych kondygnacjach oraz w wieży z tarasami. Zróżnicowane powierzchnie lokali pozwolą na zaaranżowanie w nich szerokiego wachlarza działalności, który pozwoli Ci załatwić sprawy w swoim bliskim otoczeniu.

Dbamy o Twoje potrzeby
W budynku przewidziano 79 komórek lokatorskich, które idealnie sprawdzą się jako miejsce do przechowywania dodatkowych rzeczy. Z myślą o przyszłych mieszkańcach powstanie naziemny parking ze 143 miejscami postojowymi, na którym znajdować się będzie stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Miejsce, w którym niezwykła historia przenika się z nowoczesnością
Zamieszkaj w miejscu z bogatą historią w jednym z poddawanych rewitalizacji budynków. Spichlerz, Villa „Rosa” oraz Młyn Różanka zachowają swój pierwotny, postindustrialny klimat, który nada całości wyjątkowy charakter.

Podsumowanie

W budowie
Rozpoczęcie budowy:III kwartał 2019
Zakończenie prac budowlanych:IV kwartał 2021
Pozwolenie na użytkowanie:IV kwartał 2021
Liczba budynków:1
Liczba mieszkań:122
Powierzchnie mieszkań:25 – 126 mkw.
Rozkład mieszkań:1 - 4 pokojowe
Miejsca postojowe naziemne:143
Komórki lokatorskie:79
Lokale usługowe:11

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


6 września 2019
Wrocław, Młyn Różanka

Uruchomienie strony www

Uruchomienie strony www
loader

Promocje


Młyn Różanka

Mieszkania wykończone pod klucz