pl | en | de

Dmowskiego 19

Wrocław, ul. Dmowskiego 19

Sprzedana

Opis inwestycji


Dmowskiego 19 to dwa nowoczesne budynki mieszkalne, zlokalizowane przy ulicy Romana Dmowskiego, na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja w centrum Wrocławia to propozycja dla osób aktywnych, które chętnie korzystają z uroków tętniącego życiem miasta. Oba budynki składają się z siedmiu kondygnacji nadziemnych, w których znajduje się 177 mieszkań. W garażach, na poziomie „- 1” oraz parterze, powstały 173 miejsca dla samochodów.

Wybór mieszkań zaczynał się od powierzchni 34,99 mkw. do 78,06 mkw. Zlokalizowane na parterze posiadają własne ogródki, które każdy lokator mógł zaaranżować według indywidualnych potrzeb. Pozostałe lokale wyposażono w przestronne tarasy i balkony. Do wykończenia powierzchni balkonów użyto najwyższej jakości materiały. Szklane balustrady odsłoniły wykończenia z wysokiej jakości drewna, a subtelne elementy aluminium oraz stali nadały architekturze nowoczesnego charakteru. Dbając o wygodę mieszkańców, w budynkach przewidziano także komórki lokatorskie. Na dziedzińcu jednego z budynków znalazł się plac zabaw dla rodzin i ich dzieci. Bezpieczeństwo oraz komfort zapewnia całodobowy monitoring oraz ogrodzenie wokół budynku. Obiekt  został przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wrocławskie Śródmieście, w której zlokalizowana jest inwestycja, to dzielnica ośrodków kultury takich jak galerie, domy kultury, teatry i kina. Niedaleko Dmowskiego 19 znajdują się popularne restauracje, urokliwe targi warzywne oraz infrastruktura usługowo – handlowa. Odległość jaka dzieli osiedle od wrocławskiego Rynku, który jest centrum kulturalnych wydarzeń miasta, to niespełna półtora kilometra. Natomiast bliskość Odry sprzyja chwilom relaksu i odpoczynku.

Okolica oferuje liczne ośrodki edukacyjne dla dzieci i młodzieży - od szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, po liczne uczelnie wyższe. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z licznych połączeń tramwajowych i autobusowych. Nieopodal znajdują się też stacje kolejowe Wrocław Mikołajów oraz Wrocław Popowice.

Termin oddania do użytkowania: grudzień 2015
Liczba budynków: 2
Liczba mieszkań: 177
Powierzchnie mieszkań: 34,99-78,06 mkw.
Rozkład mieszkań: 1, 2, 3, 4 pokojowe
Miejsca postojowe w garażu: 162 miejsca
Miejsca postojowe naziemne: 11 miejsc

Lokalizacje

Naszych inwestycji we Wrocławiu

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"