pl | en | de

ATAL Towers II

Wrocław, ul. Sikorskiego

Sprzedana

Opis inwestycji


W samym sercu Wrocławia, przy ulicy Sikorskiego, powstała prestiżowa inwestycja ATAL Towers. Kompleks mieszkaniowy został wybudowany tuż nad Odrą, w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. Jest  to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i komfort wynikający z zamieszkania w centralnej lokalizacji.

W skład kompleksu ATAL Towers weszły dwa nowoczesne budynki, które na stałe wpisały się w  krajobraz centrum Wrocławia. Niższy z nich na planie litery L jest położony dłuższym bokiem równolegle do Odry. Drugi z obiektów składa się z dwóch monumentalnych wież, połączonych wspólną częścią parterową, oraz dodatkową siedmiopiętrową częścią mieszkalną od strony ulicy Sikorskiego. Budynki ATAL Towers, dzięki zastosowanym elementom wykończeń, komponują się z okoliczną staromiejską architekturą. W inwestycji znajduje się łącznie 451 mieszkań, a na parterach budynków zlokalizowane zostały lokale handlowo-usługowe. Obiekty są wyposażone w windy i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Budynek pierwszego etapu ATAL Towers posiada sześć pięter od strony Odry i siedem pięter od strony ulicy Sikorskiego. W ofercie znalazło się 159 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi. Wszystkie mieszkania są wyposażone w przestronne balkony, a wybrane - w prywatne ogródki. W  części parterowej obiektu znajduje się 20 lokali usługowych. W budynku znajduje się też garaż na 181 samochodów oraz 86 funkcjonalnych komórek lokatorskich.

ATAL Towers II zdominował lokalny krajobraz i przyćmił swoim blaskiem okoliczne zabudowania. Dwie oryginalne osiemnastopiętrowe wieże, na ostatnim piętrze posiadające antresole, połączyła wspólna część parterowa, w której znajduje się 12 lokali handlowo-usługowych. Z okien wieżowców roztacza się widok na rzekę i wrocławski Rynek, a z ostatnich pięter można podziwiać panoramę Wrocławia.

ATAL Towers II A – w pierwszej z wież ATAL Towers II zaprojektowano 138 mieszkań zlokalizowanych na 18 piętrach. Dla wygody mieszkańców dostępny był szeroki wachlarz metraży: od 33,70 do 114,60 mkw. Wybierać można było spośród mieszkań o układach 1-4-pokojowych. Wszystkie lokale posiadają balkon, a wybrane – te od strony Odry – dodatkowo przestronne loggie. Dla ułatwienia codziennych sprawunków na parterze budynku zlokalizowane zostały 4 lokale usługowe.

ATAL Towers II B – w drugiej wieży powstały 154 mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi. W ofercie znalazły się zarówno kawalerki o metrażach od 32,87 mkw., jak i duże apartamenty do 129,06 mkw. Zaprojektowano także 73 komórki lokatorskie, a w garażu podziemnym znalazło się miejsce dla 119 samochodów.

ATAL Towers znajduje się w prestiżowej lokalizacji – w bliskiej odległości od wrocławskiego Rynku, który oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Sąsiedztwo Odry to doskonałe miejsce do spacerów oraz joggingu. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej zapewnia szybki dojazd do różnych części miasta. Położenie tuż przy Moście Sikorskiego pozwala na łatwy dostęp na drugą stronę Odry. W pobliżu znajduje się również stacja kolejowa Wrocław Mikołajów.

Pozwolenie na użytkowanie: marzec 2018
Liczba budynków: 1 (dwie wieże, wspólne u dołu)
Liczba mieszkań: 292
Powierzchnie mieszkań: 32,87– 129,06 mkw.
Rozkład mieszkań: 1, 2, 3, 4 pokojowe
Parking podziemny: 303 (w tym 25 miejsc zależnych)
Komórki lokatorskie: 113
Liczba lokali usługowych: 12
Powierzchnie lokali usługowych: 29,84 - 62,82 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji we Wrocławiu

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.

Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.