ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 

ATAL Oporów

Wrocław

Opis inwestycji


Najnowsza propozycja mieszkaniowa ATAL S.A. znajdzie się przy ulicy Cesarzowickiej, na wrocławskiej Fabrycznej – jednej z najbardziej popularnych i dynamicznie rozwijających się dzielnic stolicy Dolnego Śląska. Kameralne osiedle ATAL Oporów składać się będzie z domów jednorodzinnych dwulokalowych i wielorodzinnych.

Inwestycja nawiązywać będzie do bardzo popularnej aktualnie stylistyki lat siedemdziesiątych. Jasna elewacja domów zostanie uzupełniona subtelnymi dodatkami imitującymi drewno. Z kolei duże okna i przeszklone balkony dodadzą całości lekkości. Ciekawym zabiegiem architektonicznym zastosowanym w ATAL Oporów jest widoczne zmniejszenie najwyższej kondygnacji budynku w stosunku do niższego piętra, przez co kompleks zyskuje nieszablonowy i nowoczesny design.

Architekci odpowiedzialni za projekt zaplanowali łącznie 136 mieszkań o metrażach cieszących się największą popularnością – od 40 mkw. do nawet 120 mkw. apartamentów. ATAL Oporów to inwestycja adresowana zarówno do młodej rodziny poszukującej dwu- lub trzypokojowego mieszkania, jak i do par z dziećmi, które marzą o dodatkowej przestrzeni dla siebie i swoich pociech. Dodatkowo mieszkania na parterze będą dysponować własnymi ogródkami.

Kompleks zostanie wyposażony w przestronny garaż podziemny z wydzielonymi miejscami postojowymi, a każde z mieszkań posiadać będzie własną komórkę lokatorską. Niewątpliwą zaletą osiedla będzie również przekierowany poniżej linii gruntu ruch samochodowy. Kameralność i bezpieczeństwo – te dwie cechy wyróżniają osiedle ATAL Oporów spośród innych dostępnych ofert.

Harmonizujące ze sobą budynki uzupełnione zostaną specjalnie zaprojektowaną przestrzenią wspólną – szerokimi alejkami i przemyślaną kompozycją zieleni. Klimatyczny Oporów – miejsce pełne historii i będące po II Wojnie Światowej enklawą wrocławskiego świata naukowego – z pewnością zyska kolejną interesującą architektonicznie propozycję.

Mieszkańcy osiedla ATAL Oporów będą mogli aktywnie korzystać z uroków dwóch pobliskich parków - Parku Grabiszyńskiego oraz Parku Południowego, a także pobliskiej rzeki Ślęzy. Wypad na rower czy też pieszą wycieczkę będzie czystą przyjemnością. Kompleks usytuowany zostanie przy ulicy Cesarzowickiej – dobrze skomunikowanej z pozostałymi dzielnicami Wrocławia. W zaledwie kilkadziesiąt minut będzie można znaleźć się na wrocławskim rynku lub dotrzeć na Uniwersytet Ekonomiczny. Dojazd samochodem do autostrady A4 i obwodnicy (AOW) nie zajmie więcej niż 10 minut. Okolica osiedla słynie z dostępności sklepów, aptek, restauracji oraz, co ważne dla rodzin z dziećmi, różnorodnej oferty edukacyjnej – w pobliżu znajdują się liczne przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Podsumowanie

W budowie
Rozpoczęcie budowy:I kwartał 2019 r.
Zakończenie prac budowlanych:IV kwartał 2020 r.
Pozwolenie na użytkowanie:I kwartał 2021 r.
Liczba budynków:8 + 4 domy dwulokalowe
Liczba mieszkań:136
Powierzchnie mieszkań: 40,45 - 121,14 mkw.
Rozkład mieszkań:2 - 5 pokojowe
Miejsca garażowe:156
Liczba lokali usługowych:0
Komórki lokatorskie:139

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


2 września 2019
Wrocław, ATAL Oporów

ZAPROSZENIE NA TARGI MIESZKANIOWE

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie na Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, które odbędą się w dniach 7-8 września 2019 r. na wrocławskim Stadionie Miejskim - s
27 sierpnia 2019
Wrocław, ATAL Oporów

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH

Zaawansowanie prac na inwestycji ATAL OPORÓW , dzień 27.08.2019 r. Stan zero: Roboty ziemne : 100% Stan surowy : Konstrukcja żelbetowa : 30 % Konstrukcja m
13 sierpnia 2019
Wrocław, ATAL Oporów

nieczynne Biuro Sprzedaży Mieszkań

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08.2019 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie nieczynne.
26 lipca 2019
Wrocław, ATAL Oporów

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH

Zaawansowanie prac na inwestycji ATAL OPORÓW , dzień 26.07.2019 r. Stan zero: Roboty ziemne : 100% Stan surowy : Konstrukcja żelbetowa : 20 % Konstrukcja m
26 czerwca 2019
Wrocław, ATAL Oporów

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH

Zaawansowanie prac na inwestycji ATAL OPORÓW , dzień 26.06.2019 r. Stan zero: Roboty ziemne : 80% Stan surowy : Konstrukcja żelbetowa : 7 % Konstrukcja mur
17 czerwca 2019
Wrocław, ATAL Oporów

NIECZYNNE BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 21.06.2019 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie nieczynne. Przepraszamy za niedogodności.
28 maja 2019
Wrocław, ATAL Oporów

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH

Zaawansowanie prac na inwestycji ATAL OPORÓW , dzień 28.05.2019 r. Stan zero: Roboty ziemne : 50% Stan surowy : Konstrukcja żelbetowa : 5 % Konstrukcja mur
29 kwietnia 2019
Wrocław, ATAL Oporów

NIECZYNNE BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 02.05.2019 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie nieczynne. Przepraszamy za niedogodności.
29 kwietnia 2019
Wrocław, ATAL Oporów

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH

Zaawansowanie prac budowlanych, stan na dzień 29.04.2019 r.: - układanie podkładów betonowych pod płyty fundamentowe na budynkach C, H i D.
16 kwietnia 2019
Wrocław, ATAL Oporów

ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 19.04.2019 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie czynne w godz. 8.00-14.00. Przepraszamy za niedogodności.
loader

Promocje


ATAL Oporów

Mieszkania wykończone pod klucz