ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 

ATAL Nowe Żerniki II

Wrocław, Nowe Żerniki

Opis inwestycji


W prestiżowej lokalizacji, nieopodal ulicy Kosmonautów we Wrocławiu, w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, powstaje inwestycja ATAL Nowe Żerniki. Planowana zabudowa jest częścią dużego osiedla modelowego, które zaoferuje znacznie więcej udogodnień niż typowe budownictwo mieszkaniowe. Zostaną tu zlokalizowane liczne punkty usługowe, placówki oświaty, kultury i sztuki. Mieszkańcy docenią również przestrzeń wspólną osiedla, w której znajdzie się bazarek, efektowna zieleń oraz place zabaw dla dzieci. Na tym przestronnym wrocławskim osiedlu powstanie wiele budynków, jedenaście z nich zostanie wybudowanych na dwóch działkach przez firmę ATAL S.A.

I etap inwestycji ATAL Nowe Żerniki objął 4 budynki, w których znalazło się łącznie 109 mieszkań o układzie od 1 do 4 pokoi oraz powierzchni od 28,96 do 94,12 mkw. Powstający nieopodal II etap obejmie z kolei 7 budynków, a w nich 218 mieszkań. Architekci zaplanowali je jako ustawne kawalerki i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Przyszli lokatorzy mogą wybierać spośród mieszkań od 27,43 do 99,90 mkw. W budynkach przewidziano miejsce na 140 komórek lokatorskich oraz parkingi na 282 miejsca. Wszystkie segmenty zostaną wyposażone w cichobieżne windy, które ułatwią komunikację między piętrami. Inwestycja została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynki II etapu również charakteryzować będzie efektowna i nowoczesna architektura, która nawiązuje do koncepcji osiedla modelowego i jest spójna zarówno z istniejącą, jak również z planowaną zabudową. Estetyczne nawierzchnie, jasne elewacje i przemyślane kompozycje roślinne będą podnosiły prestiż inwestycji i dobrze skomponują się z pozostałymi elementami osiedla modelowego.

ATAL Nowe Żerniki oferuje dogodne warunki mieszkaniowe w świetnej lokalizacji. Samo osiedle jest w stanie zapewnić mieszkańcom zaspokojenie licznych potrzeb dnia codziennego. Będą tu zlokalizowane sklepy, gabinet lekarza rodzinnego, szkoła, przedszkole i dom kultury. W bliskiej okolicy znajdują się liczne tereny rekreacyjne: Park Pilczycki i Kuźnicki oraz Kąpielisko Glinianki. Nieopodal osiedla są usytuowane przystanki tramwajowe oraz autobusowe, pobliska ulica Kosmonautów ułatwia dojazd do wszystkich części miasta. Również podróże podmiejskie i międzymiastowe nie będą sprawiały trudności. Z terenu osiedla można w około 10 minut dojechać na dworzec PKP Wrocław Mikołajów, z którego można komfortowo podróżować do Poznania lub Warszawy, a zaledwie kwadrans wystarczy, by znaleźć się na lotnisku.

Podsumowanie

W budowie
Termin realizacji:III kwartał 2018
Termin oddania do użytkowania:IV kwartał 2018
Liczba budynków:7
Liczba mieszkań:218
Powierzchnie mieszkań:27,43-99,90 mkw.
Rozkład mieszkań:1-4 pokoi
Miejsca postojowe na poziomach 0 i -1:282 (w tym 11 miejsc rodzinnych)
Komórki lokatorskie:140
Liczba lokali usługowych:14
Powierzchnia lokali usługowych:30,11-129,05 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
 

Aktualności


7 Maja 2018
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - II ETAP INWESTYCJI

Stan zero:
Roboty ziemne: 100%
Płyta fundamentowa: 100%
konstrukcja żelbetowa: 100%
izolacje przeciwwilgociowe: 100%
ściany działowe: 80%
posadzki: 0%
Stan surowy:
Konstrukcja żelbetowa: 80%
Ściany wypełniające nośne: 70%
Ściany działowe: 55%
Pokrycie dachu: 10%
Izolacje przeciwwilgociowe: 10%
Stan surowy zamknięty:
Roboty tynkarskie: 20%
Stolarka zewnętrzna: 40%
Stolarka wewnętrzna: 0%
Posadzki: 15%
Elementy ślusarsko – kowalskie: 0%
Instalacje:
Instalacje elektryczne: 40%
Instalacje wod. - kan., co: 35%
Instalacje wentylacji:: 45%
Dźwigi windowe: 0%
Instalacje teletechniczne: 20%
Stan wykończeniowy:
Elewacje: 10%
Roboty malarskie: 0%
Płytki na klatce schodowej: 0%
Wykończenie tarasów/ balkonów: 0%
Chodniki i drogi wewnętrzne: 0%
Mała architektura: 5%
Zieleńce: 0%
30 Kwietnia 2018
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

INFORMACJA O PRZERWIE MAJOWEJ

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 03.05-06.05.2018 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.
29 Marca 2018
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 30.03.2018 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie czynne w godz. 7.00-15.00.

Za niedogodności przepraszamy.

29 Marca 2018
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - II ETAP INWESTYCJI

28.03.2018 STAN ZAAWANSOWANIA BUDOWY – ATAL NOWE ŻERNIKI II ETAP

Trwają prace nad stanem surowym.

Klatki K1, K2 i K3 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. W tym momencie zamknięta została kondygnacja +6 na K1, trwa zbrojenie i murowanie ścian nośnych kondygnacji +7. Zakończono murowanie ścian działowych na poziomie +4. Trwa układanie instalacji wentylacyjnej, kanalizacyjnej, wodociągowej i elektrycznej. Rozpoczęto prace tynkarskie wewnątrz budynku. Trwa montaż stolarki PCV na kondygnacjach +4, +5.

Klatka K4 - trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. Wykonano strop nad kondygnacją +4, trwają prace zbrojarskie i murarskie ścian kondygnacji +5. Zakończono murowanie ścian działowych na poziomie +1, +2. Trwa montaż stolarki na kondygnacji +1, +2. Trwa układanie instalacji wentylacyjnej, kanalizacyjnej, wodociągowej i elektrycznej.

Klatka K5 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. Wykonano ściany konstrukcyjne piętra +2.

Klatka K6 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. Wykonano strop nad kondygnacją +3, trwają prace murarskie ścian kondygnacji +4. Trwa murowanie ścian działowych kondygnacji +1, +2.

Klatka K7 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. Wykonano strop nad kondygnacją +5, trwa murowanie i zbrojenie ścian nośnych na kondygnacji +6. Zakończono murowanie ścian działowych na poziomie +3. Trwa układanie instalacji wentylacyjnej, kanalizacyjnej, wodociągowej i elektrycznej. Rozpoczęto prace tynkarskie wewnątrz budynku. Trwa montaż stolarki PCV na kondygnacjach +4, +5

Trwa układanie instalacji wentylacyjnej, kanalizacyjnej, elektrycznej garażu. Trwa ocieplanie stropu w garażu. Rozpoczęto prace elewacyjne od północnej strony.

28 Lutego 2018
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - II ETAP INWESTYCJI

28.02.2018 STAN ZAAWANSOWANIA BUDOWY – ATAL NOWE ŻERNIKI II ETAP

Trwają prace nad stanem surowym.

Klatki K1, K2 i K3 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. W tym momencie zamknięta została kondygnacja +5, trwa zbrojenie i murowanie ścian nośnych kondygnacji +6. Zakończono murowanie ścian działowych na poziomie +3. Trwa układanie instalacji wentylacyjnej, kanalizacyjnej, wodociągowej i elektrycznej. Rozpoczęto prace tynkarskie wewnątrz budynku. Trwa montaż stolarki PCV na kondygnacjach +1,+2,+3.

Klatka K4 - trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. Wykonano strop nad kondygnacją +3, trwają prace zbrojarskie i murarskie ścian kondygnacji +4. Rozpoczęto montaż stolarki na kondygnacji +1.

Klatka K5 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. Wykonano ściany konstrukcyjne piętra +1 i część ścian piętra +2.

Klatka K6 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. Wykonano strop nad kondygnacją +2, trwa zbrojenie ścian kondygnacji +3.

Klatka K7 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. Wykonano strop nad kondygnacją +4, trwa murowanie i zbrojenie ścian nośnych na kondygnacji +5. Zakończono murowanie ścian działowych na poziomie +3. Trwa układanie instalacji wentylacyjnej, kanalizacyjnej, wodociągowej i elektrycznej. Rozpoczęto prace tynkarskie wewnątrz budynku. Trwa montaż stolarki PCV na kondygnacjach +1,+2,+3.

Trwa układanie instalacji wentylacyjnej garażu. Trwa ocieplanie stropu w garażu.

19 Lutego 2018
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

AWARIA W BIURZE SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Szanowni Państwo, ze względu na awarię techniczną do odwołania nie będziemy dostępni pod numerem telefonu 71 370 62 55. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ze Specjalistami ds. Sprzedaży Mieszkań lub kontakt pod numer: 609 132 028. Za utrudnienia przepraszamy.
30 Stycznia 2018
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAPROSZENIE NA TARGI MIESZKANIOWE

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie na Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, które odbędą się w dniach 3-4 lutego 2018 r. na wrocławskim Stadionie Miejskim - stoisko nr 71. Godziny otwarcia: sobota 10.00-17.00, niedziela: 10.00-16.00. Zapraszamy!

29 Stycznia 2018
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH

29.01.2018 STAN ZAAWANSOWANIA BUDOWY – ATAL NOWE ŻERNIKI II ETAP

Trwają prace nad stanem surowym.

Klatki K1, K2 i K3 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. W tym momencie zamknięta została kondygnacja +4, trwa zbrojenie i murowanie ścian nośnych kondygnacji +5. Zakończono murowanie ścian działowych na poziomie +2, trwa murowanie na poziomie +3. Trwa układanie instalacji elektrycznych w budynku. Rozpoczęto układanie instalacji wentylacyjnej, kanalizacyjnej, wodociągowej.

Klatka K4 - wykonano strop nad kondygnacją +3, trwają prace zbrojarskie ścian kondygnacji +4.

Klatka K5 – wykonano strop nad parterem

Klatka K6 – Wykonano strop nad kondygnacją +1, trwa zbrojenie ścian kondygnacji +2.

Klatka K7 – Wykonano strop nad kondygnacją +3, trwa murowanie ścian nośnych na kondygnacji +4.

18 Stycznia 2018
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

AWARIA W BIURZE SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Szanowni Państwo, ze względu na awarię techniczną, w dniu dzisiejszym nie będziemy dostępni pod numerem telefonu 71 370 62 55. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ze Specjalistami ds. Sprzedaży Mieszkań. Za utrudnienia przepraszamy.
29 Grudnia 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - II ETAP INWESTYCJI

29.12.2017 STAN ZAAWANSOWANIA BUDOWY – ATAL NOWE ŻERNIKI II ETAP

Trwają prace nad stanem surowym.

Klatki K1, K2 i K3 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. W tym momencie zamknięta została kondygnacja +3, trwa murowanie ścian nośnych kondygnacji +4. Zakończono murowanie ścian działowych na poziomie +1, trwa murowanie na poziomie +2. Rozpoczęto układanie instalacji elektrycznych w budynku.

Klatka K4 - wykonano strop nad kondygnacją +1, trwają prace zbrojarskie ścian kondygnacji +2.

Klatka K5 – trwa zbrojenie i betonowanie ścian parteru

Klatka K6 – Wykonano strop nad kondygnacją +1, trwa zbrojenie ścian kondygnacji +2.

Klatka K7 – Wykonano strop nad kondygnacją +2, trwa murowanie ścian nośnych na kondygnacji +3. Zakończono murowanie ścian działowych na poziomie +1, trwa układanie instalacji elektrycznych.

28 Listopada 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

INFORMACJA O ZMIANIE GODZIN OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 01.12.2017 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie czynne w godz. 7-15. Za niedogodności przepraszamy.
28 Listopada 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - II ETAP INWESTYCJI

28.11.2017 STAN ZAAWANSOWANIA BUDOWY – ATAL NOWE ŻERNIKI II ETAP

Trwają prace nad stanem surowym.

Klatki K1, K2 i K3 – trwają prace żelbetowe i murarskie konstrukcji nośnej. W tym momencie gotowe są ściany i słupy żelbetowe kondygnacji +3, trwa murowanie ścian nośnych kondygnacji +3 oraz układanie płyt stropowych nad kondygnacją +3

Klatka K4 – Gotowe są ściany nośne i słupy żelbetowe kondygnacji +1, trwa murowanie ścian nośnych kondygnacji +1, rozpoczynamy układanie płyt stropowych nad kondygnacją +1

Klatka K5 – została wykonana płyta fundamentowa oraz są zazbrojone ściany i słupy parteru

Klatka K6 - Gotowe są ściany nośne i słupy żelbetowe kondygnacji +1, trwa murowanie ścian nośnych kondygnacji +1, rozpoczynamy układanie płyt stropowych nad kondygnacją +1

Klatka K7 - Gotowe są ściany nośne i słupy żelbetowe kondygnacji +2, trwa murowanie ścian nośnych kondygnacji +2, rozpoczynamy układanie płyt stropowych nad kondygnacją +2

27 Października 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

INFORMACJA O ZMIANIE GODZIN OTWARCIA BIURA SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 31.10.2017 r., Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie czynne w godz. 8.00-16.00. Za utrudnienia przepraszamy.
27 Października 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - II ETAP INWESTYCJI

- Prace przygotowawcze – 100%

- Odwadnianie wykopu – 100%

- Betonowanie płyty fundamentowej – 100%

- Betonowanie słupów i ścian kondygnacji -1 – 100%

- Obsypywanie ścian zewnętrznych i izolacja ścian fundamentowych – 95%

- Wyciąganie grodzic zabezpieczających wykop – 95%

- Betonowanie stropu nad poziomem -1 – 100%

- Trwa betonowanie konstrukcji ścian i słupów poziomu 0 – 90%

- Trwa zbrojenie i betonowanie stropu nad poziomem 0 – 90%

- Trwa betonowanie stropu nad poziomem 0 – 90%

- Trwa zbrojenie i betonowanie konstrukcji ścian i słupów poziomu 1 – 90%

- Trwa układanie, zbrojenie i betonowanie stropu nad poziomem 1 – 50%

- Trwa zbrojenie i betonowanie konstrukcji ścian i słupów poziomu 2 – 10%

29 Września 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - I ETAP INWESTYCJI

ATAL NOWE ŻERNIKI – POSTĘP PRAC 30.09.2017

1.       Budynek A

- Konstrukcja żelbetowa: 100%
- Konstrukcja murowa: 100%
- Instalacja wentylacji mech.: 99%
- Instalacje wew. wod.-kan.: 100%
- Instalacja elektryczna: 100%
- Elewacje zew.: 100%
- Tynki wew.: 100%
- Stolarka zew.: 100%
- Instalacja c.o. wew.: 100%
- Izolacja dachu: 100%
- Balustrady zew.: 99%
- Stolarka wew.: 100%
- Podłoża pod posadzki: 100%
- Posadzki: 100%

2. Budynek B

- Konstrukcja żelbetowa: 100%
- Konstrukcja murowa: 100%
- Instalacja wentylacji mech.: 100%
- Instalacje wew. wod.-kan.: 100%
- Instalacja elektryczna: 100%
- Elewacje zew.: 100%
- Tynki wew.: 100%
- Stolarka zew.: 100%
- Instalacja c.o. wew.: 100%
- Izolacja dachu: 100%
- Balustrady zew.: 100%
- Stolarka wew.: 100%
- Podłoża pod posadzki: 100%
- Posadzki: 100%

3. Budynek C

- Konstrukcja żelbetowa: 100%
- Konstrukcja murowa: 100%
- Instalacja wentylacji mech.: 100%
- Instalacje wew. wod.-kan.: 100%
- Instalacja elektryczna: 100%
- Elewacje zew.: 100%
- Tynki wew.: 100%
- Stolarka zew.: 100%
- Instalacja c.o. wew.: 100%
- Izolacja dachu: 100%
- Balustrady zew.: 100%
- Stolarka wew.: 100%
- Podłoża pod posadzki: 100%
- Posadzki: 100%

4. Budynek D

- Konstrukcja żelbetowa: 100%
- Konstrukcja murowa: 100%
- Instalacja wentylacji mech.: 100%
- Instalacje wew. wod.-kan.: 100%
- Instalacja elektryczna: 100%
- Elewacje zew.: 100%
- Tynki wew.: 100%
- Stolarka zew.: 100%
- Instalacja c.o. wew.: 100%
- Izolacja dachu: 100%
- Balustrady zew.: 100%
- Stolarka wew.: 100%
- Podłoża pod posadzki: 100%
- Posadzki: 100%

5. Zagospodarowanie terenu – 99%

29 Września 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - II ETAP INWESTYCJI

- Prace przygotowawcze – 100%

- Odwadnianie wykopu – 100%

- Betonowanie płyty fundamentowej – 100%

- Betonowanie słupów i ścian kondygnacji -1 – 100%

- Obsypywanie ścian zewnętrznych i izolacja ścian fundamentowych – 95%

- Wyciąganie grodzic zabezpieczających wykop – 95%

- Trwa zbrojenie stropu na poziomie 0 – 100%

- Trwa betonowanie stropu na poziomie 0 – 100%

- Trwa zbrojenie konstrukcji ścian poziomu 0 – 80%

- Trwa betonowanie konstrukcji ścian poziomu 0 – 80%

- Trwa zbrojenie konstrukcji słupów na poziomie 0 – 80%

- Trwa zbrojenie konstrukcji ścian poziomu 1 – 20%

- Trwa zbrojenie stropu na poziomie 1 – 15%

- Trwa betonowanie stropu na poziomie 1 – 15%

1 Września 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAPROSZENIE NA TARGI MIESZKANIOWE

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, które odbędą się w dniach 02-03 września 2017 na wrocławskim Stadionie Miejskim - stoisko 71. Godziny otwarcia 10:00-17:00. Zapraszamy!
31 Sierpnia 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - I ETAP INWESTYCJI

ATAL NOWE ŻERNIKI – POSTĘP PRAC 31.08.2017

 1. Budynek A

- Konstrukcja żelbetowa: 100%
- Konstrukcja murowa: 100%
- Instalacja wentylacji mech.: 99%
- Instalacje wew. wod.-kan.: 100%
- Instalacja elektryczna: 100%
- Elewacje zew.: 99,9%
- Tynki wew.: 100%
- Stolarka zew.: 100%
- Instalacja c.o. wew.: 100%
- Izolacja dachu: 100%
- Balustrady zew.: 95%
- Stolarka wew.: 100%
- Podłoża pod posadzki: 100%
- Posadzki: 100%

 

2. Budynek B

- Konstrukcja żelbetowa: 100%
- Konstrukcja murowa: 100%
- Instalacja wentylacji mech.: 100%
- Instalacje wew. wod.-kan.: 100%
- Instalacja elektryczna: 100%
- Elewacje zew.: 100%
- Tynki wew.: 100%
- Stolarka zew.: 100%
- Instalacja c.o. wew.: 100%
- Izolacja dachu: 100%
- Balustrady zew.: 100%
- Stolarka wew.: 100%
- Podłoża pod posadzki: 100%
- Posadzki: 100%

3. Budynek C

- Konstrukcja żelbetowa: 100%
- Konstrukcja murowa: 100%
- Instalacja wentylacji mech.: 100%
- Instalacje wew. wod.-kan.: 100%
- Instalacja elektryczna: 100%
- Elewacje zew.: 100%
- Tynki wew.: 100%
- Stolarka zew.: 100%
- Instalacja c.o. wew.: 100%
- Izolacja dachu: 100%
- Balustrady zew.: 100%
- Stolarka wew.: 100%
- Podłoża pod posadzki: 100%
- Posadzki: 100%

 

4. Budynek D

- Konstrukcja żelbetowa: 100%
- Konstrukcja murowa: 100%
- Instalacja wentylacji mech.: 100%
- Instalacje wew. wod.-kan.: 100%
- Instalacja elektryczna: 100%
- Elewacje zew.: 100%
- Tynki wew.: 100%
- Stolarka zew.: 100%
- Instalacja c.o. wew.: 100%
- Izolacja dachu: 100%
- Balustrady zew.: 100%
- Stolarka wew.: 100%
- Podłoża pod posadzki: 100%
- Posadzki: 100%

5. Zagospodarowanie terenu – 90%

31 Sierpnia 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH - II ETAP INWESTYCJI

- Prace przygotowawcze – 100%

- Odwadnianie wykopu – 100%

- Betonowanie płyty fundamentowej – 100%

- Betonowanie słupów i ścian kondygnacji -1 – 90%

- Obsypywanie ścian zewnętrznych i izolacja ścian fundamentowych – 90%

- Wyciąganie grodzic zabezpieczających wykop – 90%

- Trwa zbrojenie stropu na poziomie 0 – 80%

- Trwa betonowanie stropu na poziomie 0 – 60%

- Trwa zbrojenie konstrukcji ścian poziomu 0 – 30%

- Trwa betonowanie konstrukcji ścian poziomu 0 – 15%

- Trwa zbrojenie konstrukcji słupów na poziomie 0 – 50%

- Trwa zbrojenie konstrukcji ścian poziomu 1 – 10%

11 Sierpnia 2017
Wrocław, ATAL Nowe Żerniki II

INFORMACJA O PRZERWIE SIERPNIOWEJ

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 14.08.2017 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Promocje


ATAL Nowe Żerniki II

Promocja!

ATAL Nowe Żerniki II

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA - PROFITY KREDYTOWE

ATAL Nowe Żerniki II

Mieszkania wykończone pod klucz

 
Uwaga: ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień przeglądarki znajdziesz tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Czym są pliki "cookie" - „ciasteczka”?


Poprzez pliki „ciasteczka” należy rozumieć dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. „Ciasteczka” zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Pliki cookies, wykorzystywane są w celu: tworzenia anonimowych, zagregowanych statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób użytkownik korzysta ze stron internetowych dostosowanie zawartości i wyglądu strony do preferencji użytkownikaUżywane ciasteczka na naszej stronie


 1. PHPSESSID - identyfikator sesji użytkownika
 2. PersistentQueueNumber,manageableQueueCookie0 – przechowuje kolejkę zdjęć
 3. CMS_DEBUG – debugowanie strony
 4. infoCookies – testowe ciasteczko
 5. CookieInfo - informacja o wyświetleniu powiadomienia dotyczącego użycia przez stronę plików cookies
 6. __utmaa, __utmab, __utmac, __utmaz - używane są przez usługę Google Analytics która pozwala na generowanie statystyk strony www
 7. _drt_, id - pozwalają wyświetlać reklamy, które są bardziej interesujące dla użytkowników.
 8. x-src, datr - używane przez facebook.com
 9. demographics ,dkv, VISITOR_INFO1_LIVE,use_hitbox,PREF - youtoube.com
 10. ADMS_ID, storeregion, mbox, georouting_presented, BANNER_TYPE, s_pers, s_vi - adobe.com

Zmiana ustawień ciasteczek (cookies) w przeglądarkach:


- Opera
- Firefox
- Internet Explorer
- Chrome
- Safari

Wyłączenie akceptacji ciasteczek znacznie ogranicza funkcjonalność większości podstron witryny.