ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 

Oaza Wilanów

Warszawa, al. Rzeczypospolitej

Opis inwestycji


Oaza Wilanów to wyjątkowe osiedle znajdujące się w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Mokotowa i Wilanowa z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Inwestycja położona jest u zbiegu alei Rzeczypospolitej i alei Wilanowskiej. Charakteryzuje się nowoczesną i stonowaną architekturą. Elewacje budynków zostały wykończone płytką ceramiczną i naturalnym drewnem. Miejsce to jest wymarzoną oazą spokoju i wytchnienia dla mieszkańców.

Inwestycja złożona jest z trzech etapów. Kompleks ośmiu czteropiętrowych budynków mieści 458 mieszkań. Udogodnienie dla mieszkańców stanowi 19 lokali usługowych. Na terenie osiedla znalazły się parkingi podziemne na 713 samochodów oraz naziemne miejsca postojowe. Sprzedano także funkcjonalne komórki lokatorskie.

Oaza Wilanów oferuje swoim mieszkańcom wiele sposobów spędzania wolnego czasu: najmłodsi lokatorzy korzystają z trzech placów zabaw, a miłośnicy sportu z boiska do gry w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę oraz ścieżki do biegania. Chwile wytchnienia zapewnia kameralne jeziorko.

Niewątpliwym atutem Oazy Wilanów jest także lokalizacja. Zielona okolica w pobliżu Parku Ostoja Wilanów oraz Jeziorko Wilanowskie to wspaniałe miejsce do spacerów. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z różnymi częściami miasta. Aleja Wilanowska zapewnia komfortowy dojazd do biznesowych części Mokotowa, łatwo jest też przemieścić się do Śródmieścia. Z przystanków komunikacji miejskiej przy alei Rzeczypospolitej i alei Wilanowskiej odjeżdżają autobusy kilku linii. W krótkim czasie można także dotrzeć do stacji metra Wilanowska

Podsumowanie

Termin oddania do użytkowanialipiec 2016
Liczba budynków:2
Liczba mieszkań:91
Powierzchnie mieszkań:38,97 - 106,67 mkw.
Rozkład mieszkań:2, 3, 4 pokojowe
Parking podziemny:152 miejsca
Komórki lokatorskie28
Liczba lokali usługowych:6
Powierzchnie lokali usługowych:55,13 - 135,05 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.