pl | en | de

Nowy Targówek II

Warszawa, ul. św. Wincentego

Sprzedana

Opis inwestycji


Na północny-wschód od centrum Warszawy powstaje nowoczesna i elegancka inwestycja Nowy Targówek. Znajduje się ona w dzielnicy Targówek, przy ulicy Świętego Wincentego. Osoby szukające osiedla, którego położenie ułatwi codzienną komunikację z centrum miasta, a jednocześnie zapewni dostęp do terenów zielonych, z pewnością zakochają się w tym miejscu. Ogromne udogodnienie dla codziennej komunikacji będzie stanowiła powstająca tu właśnie druga linia metra.

Całość kompleksu będzie składała się z siedmiu gustownie zaprojektowanych części. W pierwszym etapie powstał jeden budynek ze 118 mieszkaniami i lokalami usługowymi. Nowy Targówek II to kolejny budynek, w którym powstało 130 przestronnych mieszkań o powierzchniach od 37,91 do aż 108,1 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. W garażu podziemnym znalazło się 157 miejsc postojowych: pojedynczych, podwójnych, ogólnodostępnych oraz przeznaczonych dla jednośladów.

Osiedle powstaje w cichej i spokojnej dzielnicy Targówek. Aktywni zawodowo znajdą tu wygodne trasy umożliwiające dojazd do pracy, tereny zielone, a seniorzy miejsca do spotkań z przyjaciółmi, wygodne ścieżki do spacerów i wypoczynku. W okolicy osiedla znajduje się wiele różnorodnych sklepów, umożliwiających dokonywanie codziennych zakupów, a także centra handlowe, piekarnie, apteki, kluby fitness i Multikino. To dogodna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, w okolicy bowiem znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja.

Wygodną i szybką komunikację z całym miastem zapewniają liczne autobusy, tramwaje i metro. Dwie minuty pieszo od osiedla mieści się przystanek autobusowy CM. Bródnowski, a w odległości pięciu minut drogi znajdzie się tu stacja drugiej linii metra, z której droga na Nowy Świat, potrwa zaledwie dziesięć minut. Dużym udogodnieniem jest bliskie położenie przystanku PKP Warszawa Praga i PKP Warszawa Zacisze-Wilno, z których można szybko dojechać do centrum Warszawy, Ząbek, Zielonki czy Wołomina.

Inwestycja zakończona
Pozwolenie na użytkowanie: czerwiec 2018
Liczba budynków: 1
Liczba mieszkań: 130
Powierzchnie mieszkań: 37,91 – 108,1 mkw.
Rozkład mieszkań: 2,3,4 pokojowe
Miejsca postojowe w garażu podziemnym: 157, w tym 26 miejsc podwójnych rodzinnych
Miejsca postojowe ogólnodostępne w garażu podziemnym: 16
Komórki lokatorskie na rower: 23

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Warszawie

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"