pl | en | de

Apartamenty Ostródzka

Warszawa , ul. Ostródzka

W budowie

Opis inwestycji


Apartamenty Ostródzka to inwestycja położona na warszawskiej Białołęce. Na pierwszy etap inwestycji zaplanowanej przy ul. Ostródzkiej składają się cztery trzypiętrowe budynki. Łącznie powstaną 123 mieszkania, uzupełnione o lokal usługowy na parterze. Zaprojektowane lokale mieszkalne liczą od 31 do 99 mkw. i od 1 do 4 pokoi. Zróżnicowany metraż to obok spokojnej lokalizacji jeden z większych atutów tej inwestycji.

Apartamenty Ostródzka powstają z myślą o rodzinach i singlach, którzy chcą mieszkać w Warszawie, ale z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkania będą wyposażone w duże okna, ogródki na parterze oraz balkony i tarasy na wyższych piętrach.  Mieszkańcy  będą mogli skorzystać ze 102 miejsc postojowych znajdujących się w garażu podziemnym  oraz 22 stanowisk naziemnych. Miejsca ECO pozwolą naładować samochód elektryczny i będą zaletą dla osób, które planują zakup takiego pojazdu. W garażu znajdą się ponadto komórki lokatorskie oraz boksy na rowery. O bezpieczeństwo w Apartamentach Ostródzka zadba punkt ochrony i monitoring. Dodatkowo będzie to osiedle zamknięte i ogrodzone.

W bliskiej odległości od inwestycji, przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się terenami zielonymi. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się Las Bródnowski, Rezerwat Przyrody Puszcza Słupecka i Rezerwat Przyrody Łęgi Czarnej Strugi.  Aktywny wypoczynek jest możliwy również nad Zalewem Zegrzyńskim – to tylko kilka kilometrów od ul. Ostródzkiej.

Dużym atutem inwestycji ATAL, jest bliskość trasy S8, która stanowi część obwodnicy Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe. Wraz z ukończeniem budowy drugiej linii metra (stacja Kondratowicza na Targówku) dojazd do centrum Warszawy będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Już w odległości kilkuset metrów od ul. Ostródzkiej można znaleźć popularne centra handlowe i markety. Mniejsze sklepy spożywcze mieszczą się w bezpośrednim sąsiedztwie Apartamentów. W okolicy dostępne są też przedszkola, szkoły i ośrodki zdrowia. Nieopodal w znanym centrum handlowym znajduje się kino i liczne sklepy oraz lokale gastronomiczne.  Mieszkańcy mogą więc łatwo zorganizować rodzinne wyjście w ciągu dnia czy wieczorny wypad do kina lub restauracji.

Elewacje budynków zostały zaprojektowane w stonowanej kolorystyce przy zastosowaniu naturalnych materiałów. Dzięki temu inwestycja dobrze wkomponuje się w wypełnione zielenią i niską zabudową otoczenie ul. Ostródzkiej.

 

W budowie
Rozpoczęcie budowy: III kwartał 2019
Zakończenie prac budowlanych: I kwartał 2021
Pozwolenie na użytkowanie: II kwartał 2021
Liczba budynków: 4
Liczba mieszkań: 123
Powierzchnie mieszkań: 31,23 - 99,43 mkw.
Rozkład mieszkań: 1 - 5 pokojowe
Miejsca postojowe w garażu podziemnym: 102
Miejsca postojowe naziemne: 22
Komórki lokatorskie: 12
Liczba lokali usługowych: 1

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Warszawie

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


23 grudnia 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Zaawansowanie prac na budowie Apartamenty Ostródzka

- Zakończono prace glazurnicze na portalach windowych - Zakończono montaż balustrad na budynku B
22 grudnia 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Praca Biura Sprzedaży w dniu 31.12.2020 r.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 31.12.2020 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie czynne do godziny 14:00.
23 listopada 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Zaawansowanie prac budowlanych

2019.08.30 - Zakończono wykonywanie ogrodzenia placu budowy - Trwa wykonywanie wykopów - Trwa układanie betonu podkładowego - Rozpoczęto wykonywanie zbrojenia
8 października 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Zaawansowanie prac budowlanych

- Zakończono prace elewacyjne na budynkach A i B - Trwają prace glazurnicze na klatkach schodowych na budynku A, B i D - Zakończono prace glazurnicze na budynku
7 września 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Zaawansowanie prac budowlanych

2020.09.07 - Trwa wykonywanie dachu na budynku A  - Trwają prace tynkarskie na budynku A
31 lipca 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Zaawansowanie prac na budowie Apartamenty Ostródzka

- Trwa wykonywanie pokrycia dachowego na budynku A i B - Zakończono wykonywanie instalacji elektrycznej podtynkowej w mieszkaniach na budynku A
6 lipca 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Zaawansowanie prac na budowie Apartamenty Ostródzka

- Trwa wykonywanie pokrycia dachowego na budynku A i B - Trwa wykonywanie instalacji elektrycznej podtynkowej w mieszkaniach na budynku A
8 czerwca 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Zaawansowanie prac na budowie Apartamenty Ostródzka

- Trwa wykonywanie pokrycia dachowego na budynku A i B - Rozpoczęto wykonywanie instalacji elektrycznej podtynkowej w mieszkaniach na budynku A
8 czerwca 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Praca Biura Sprzedaży Mieszkań dn. 12.06.2020r.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dn 12.06.2020r. (piątek) Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie nieczynne.
15 maja 2020
Warszawa, Apartamenty Ostródzka

Zaawansowanie prac na budowie Apartamenty Ostródzka

- Trwa wykonywanie pokrycia dachowego na budynku A - Trwa montaż stolarki okiennej na budynku A - Zakończono wznoszenie ścian działowych na budynku B
loader

Promocje


Apartamenty Ostródzka

Finansowanie