pl | en | de

Nowa Grobla Apartamenty

Gdańsk, ul. Długa Grobla 8

Sprzedana

Opis inwestycji


W sercu Gdańska powstała prestiżowa inwestycja – Nowa Grobla Apartamenty. To pierwszy projekt ogólnopolskiego dewelopera ATAL S.A. w Trójmieście.

Inwestycja Nowa Grobla Apartamenty objęła dwa dwusegmentowe budynki o nowoczesnej i minimalistycznej architekturze. Proste bryły i neutralna kolorystyka sprawiły, że osiedle wkomponowało się w otoczenie i stało się integralną częścią centrum Gdańska. W projektowanych budynkach znalazło się 168 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 24,06 do 120,55 mkw. Ich układ jest wygodny i ergonomiczny. Mieszkania  liczą od 1 do 5 pokoi. Każdy z lokali wyróżnia się ustawnym wnętrzem i przemyślanym rozplanowaniem przestrzeni, co ułatwi mieszkańcom ich aranżację. W ramach inwestycji powstały 164 miejsca w parkingu podziemnym oraz 22 miejsca postojowe na zewnątrz budynków. Dodatkowym udogodnieniem są liczne komórki lokatorskie oraz 10 lokali usługowych. Teren osiedla został estetycznie zagospodarowany – przestrzenie pomiędzy budynkami wypełniła zieleń, trawniki i drobne kompozycje roślinne. Zabudowa została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Nowa Grobla Apartamenty powstała w centralnej, prestiżowej części Gdańska. Wygodny dojazd do centrum, na obrzeża oraz poza miasto sprawia, że jest to znakomita lokalizacja dla osób aktywnych zawodowo, rodzin z dziećmi jak i dla osób starszych. W pobliżu osiedla znajdują się liczne sklepy i placówki usługowe, które ułatwiają codzienne zakupy i załatwianie sprawunków. Okolica zapewnia znakomite zaplecze gastronomiczne – w bliskim sąsiedztwie działają cenione restauracje, piekarnie i cukiernie. Nieopodal funkcjonują również stacje paliw, apteka, fryzjer, gabinety kosmetyczne, studia fitness i placówki medyczne. Mieszkańcy doceniają zarówno uroki samego Gdańska, jak i możliwość szybkiego dotarcia do okolicznych miejscowości. Ułatwieniem jest znakomicie rozwinięta komunikacja miejska – tramwaje, autobusy i tramwaje wodne. Osiedle Nowa Grobla Apartamenty jest idealnym miejscem do zamieszkania dla osób w każdej grupie wiekowej. W pobliżu można znaleźć wiele atrakcji dla dorosłych, rodzin z dziećmi i dla osób starszych. W centrum funkcjonują liczne muzea, szkoły, placówki kulturalne i obiekty sportowe, a krótka przejażdżka tramwajem wystarczy, by znaleźć się na molo lub w malowniczym gdańskim porcie.

Inwestycja zakończona
Pozwolenie na użytkowanie: lipiec 2018
Liczba budynków: 2
Liczba mieszkań: 168
Powierzchnie mieszkań: 24,06 - 120,55 mkw.
Rozkład mieszkań: 1-5 pokojowe
Miejsca postojowe w parkingu podziemnym: 164, w tym 4 rodzinne
Komórki lokatorskie: 122
Liczba lokali usługowych: 10
Powierzchnia lokali usługowych: 46,1 - 143,91 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Trójmieście

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"