ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 

Apartamenty Dmowskiego

Poznań

Opis inwestycji


Inwestycja Apartamenty Dmowskiego zrealizowana będzie na poznańskim Górczynie. Kompleks siedmiu nowoczesnych apartamentowców powstanie przy ul. Krauthofera 22. W pierwszym etapie przewidziano budowę czterech ośmiokondygnacyjnych budynków z 294 mieszkaniami. W drugim etapie znajdą się zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe o metrażach od 41 mkw. do 115 mkw. Apartamenty Dmowskiego staną się idealną przestrzenią zwłaszcza dla młodych rodzin z dziećmi.
Elegancja, wygoda i bezpieczeństwo – te cechy przyświecały architektom projektującym Apartamenty Dmowskiego. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród 443 przestronnych dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań. Apartamenty o metrażach od 39 mkw. do 104 mkw. w pełni zaspokoją potrzeby mieszkaniowe każdej młodej rodziny. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostanie oddany również duży garaż podziemny z 424 miejscami postojowymi oraz wygodnymi komórkami lokatorskimi, a także parking naziemny.
Kolejna realizacja ATAL S.A. w Poznaniu wyróżnia się nietuzinkową architekturą. Delikatna biel budynków została przełamana surowym grafitem, przez co inwestycja zyskała na wyrazistości. Z kolei duże okna i przeszklone balkony doskonale doświetlą lokale mieszkalne. Apartamenty Dmowskiego to jednak nie tylko ciekawy design. Projektujący inwestycję, architekci zadbali również o tereny zielone i bezpieczeństwo mieszkańców. Szerokie alejki doświetlone nowoczesnym, energooszczędnym systemem oraz wydzielona przestrzeń dla dzieci z pewnością przypadną do gustu przyszłym lokatorom. Inwestycja jest również w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
W niedalekim sąsiedztwie kompleksu zlokalizowany jest przystanek tramwajowy i autobusowy oraz stacja kolejowa PKP Poznań Górczyn. Rozległa sieć połączeń komunikacyjnych sprawia, że podróż po Poznaniu czy dotarcie do największych polskich miast nie będzie stanowiło większego wyzwania. Zmotoryzowani mieszkańcy z pewnością docenią także bliskie sąsiedztwo dwóch głównych arterii Poznania – ul. Hetmańskiej i Głogowskiej. Znakomita lokalizacja to główna zaleta Apartamentów Dmowskiego.
Inwestycja położona jest pomiędzy dwoma parkami. W zaledwie kilkanaście minut spacerem można znaleźć się w klimatycznym Parku Kasprowicza lub uroczym Parku Górczyńskim Do aktywnego spędzenia wolnego czasu zachęcają liczne place zabaw, pływalnia oraz korty tenisowe. W Parku Kasprowicza znajduje się również hala widowiskowo-sportowa ARENA, a w niedalekim sąsiedztwie zabytkowy Rynek Łazarski, łączący targ z miejscami idealnymi do odpoczynku. Na codzienne zakupy można wybrać się do pobliskich sklepów i centrów handlowo-usługowych. Okolica słynie z bogatej i różnorodnej oferty edukacyjnej – od przedszkoli publicznych i prywatnych, po szkoły podstawowe oraz gimnazja. W pobliżu znajdują się również banki, ośrodki zdrowia, apteki czy klimatyczne knajpki.

Podsumowanie

W budowie
Rozpoczęcie budowy:IV kwartał 2018 r.
Zakończenie prac budowlanych:IV kwartał 2020 r.
Pozwolenie na użytkowanie:I kwartał 2021 r.
Liczba budynków:4
Liczba mieszkań:294
Powierzchnie mieszkań: 43,53 - 103,94 mkw.
Rozkład mieszkań:2 - 4 pokojowe
Ilość m.p. pojedynczych w hali garażowej:277
Ilość m.p. rodzinnych w hali garażowej:5
Ilość m.p. naziemnych:19
Liczba lokali usługowych:0
Komórki lokatorskie:116

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


27 marca 2019
Poznań, Apartamenty Dmowskiego

Stan zaawansowania prac budowlanych - APARTAMENTY DMOWSKIEGO – ETAP I

PRZYGOTOWANIE, UZBROJENIE TERENU: • ogrodzenie terenu budowy: 100% • przyłącze wody na cele budowlane: 100%
27 lutego 2019
Poznań, Apartamenty Dmowskiego

Stan zaawansowania prac budowlanych - APARTAMENTY DMOWSKIEGO – ETAP I

PRZYGOTOWANIE, UZBROJENIE TERENU: • ogrodzenie terenu budowy: 100% • przyłącze wody na cele budowlane: 100%
14 lutego 2019
Poznań, Apartamenty Dmowskiego

Uruchomienie strony

loader

Promocje


Apartamenty Dmowskiego

Finansowanie

Apartamenty Dmowskiego

Mieszkania wykończone pod klucz