pl | en | de

Nowe Polesie Apartamenty IIIB

Łódź, ul. Pienista

Opis inwestycji


Obecnie zakończyliśmy realizację czwartego etapu kompleksu mieszkaniowego, zlokalizowanego przy ulicy Pienistej - Nowe Polesie IIIB. Jego architektura jest spójna z poprzednimi, już zrealizowanymi z powodzeniem projektami. Zostały tu również zastosowane najwyższej klasy materiały wykończeniowe – tynk akrylowy, szkło, naturalne drewno i grafitowa blacha. W tej części inwestycji znajduje się 6 czteropiętrowych budynków, oferujących 225 nowoczesnych lokali o powierzchniach od 38 do 92 mkw. Zostały one zaprojektowane tak, aby zapewnić największą funkcjonalność i jak najlepsze oświetlenie wnętrz. Pod ziemią zlokalizowano garaż na 131 samochodów. Ponadto, w obrębie osiedla ulokowano 96 dodatkowych miejsc postojowych.

Podsumowanie

Termin oddania do użytkowania:grudzień 2014
Liczba budynków:6
Liczba mieszkań:225
Powierzchnie mieszkań:38-92 mkw.
Rozkład mieszkań:2, 3, 4 pokojowe
Parking podziemny:131 miejsc
Parking naziemny:96 miejsc

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.