pl | en | de

Nowe Polesie Apartamenty

Łódź, ul. Pienista

Sprzedana

Opis inwestycji


Osiedle mieszkaniowe Nowe Polesie Apartamenty w Łodzi to nowoczesna i ciekawa architektonicznie propozycja dla klientów chcących mieszkać w przyjaznym miejscu. Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej dzielnicy miasta dogodnie skomunikowanej z centrum Łodzi. Architektura budynków jest odzwierciedleniem różnorodności mieszkań. Śmiało wystawione balkony, tarasy, nadwieszone ogrody zimowe tworzą ciekawe efekty wizualne i zwiększają wartość użytkową mieszkań. Całość dopełniają dopracowane detale oraz szlachetne i trwałe materiały.

Termin oddania do użytkowania: październik 2010
Liczba budynków: 10
Liczba mieszkań: 345
Powierzchnie mieszkań: 29-120 mkw.
Rozkład mieszkań: 1, 2, 3, 4 pokojowe
Parking podziemny: 389 miejsc
Parking naziemny: 60 miejsc

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Łodzi

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.

Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.