pl | en | de

Nowe Miasto Polesie

Łódź, ul. Pienista

Opis inwestycji


Nowoczesne i ciekawie komponujące się z okoliczną zielenią - takie będzie “Nowe Miasto Polesie”, osiedle ATAL w Łodzi. To kompleks, który wpisuje się w założenia wobec całej perspektywicznej dzielnicy.

Różnorodność metraży, a zarazem spójność wszystkich budynków oraz ich idealne ulokowanie w otaczającej zieleni – tym będzie się wyróżniać Nowe Miasto Polesie. Te cechy sprawią, że doskonale pasuje do założeń osób oczekujących miejskiego komfortu a zarazem ciszy i spokoju.

W pierwszym etapie powstaną 142 mieszkania w metrażach 30-105,63 m2.,pozwoli to na aranżacje dopasowaną do własnych potrzeb. Ciekawa architektura wpisująca się w obecne trendy świetnie skomponuje się z obecnymi skwerami i terenami zielonymi. W ten sposób Nowe Miasto Polesie wyróżni się na tle innych łódzkich osiedli Na poczucie wygody mieszkańców wpłynie 75 garaży podziemnych i zestawienie 79 miejsc naziemnych dostępnych na terenie osiedla oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone będą w szereg ułatwień – od wind po rozwiązania zaprojektowane z myślą o niepełnosprawnych.

Lokalizacja Nowego Miasta Polesie należy do szczególnie atrakcyjnych, łączy w sobie funkcjonalność i wygodę. W pobliżu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, które ułatwią załatwienie codziennych obowiązków. Osiedle znajdzie się w pobliżu m.in. Centrum Handlowego Retkinia, lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Parku Poniatowskiego. Dodatkowym atutem będzie bliskość Szkoły Podstawowej czy Przedszkola Miejskiego. Lokalizacja przy ulicy Pienistej w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Maczka, zapewni łatwy dojazd do najważniejszych miejsc. Osoby poruszające się na co dzień komunikacją miejską, także będą zadowolone – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający korzystne połączenie z centrum Łodzi.

Położenie Nowego Miasta Polesie docenią zarówno osoby aktywne, jak i ceniące sobie spokojny wypoczynek. Spore zestawienie niewielkich osiedlowych sklepów, galerii handlowych w Retkini oraz swobodny dojazd w każdy rejon Łodzi wyróżnią tę lokalizację na tle całego miasta.

Podsumowanie

W budowie
Zakończenie prac budowlanych:I kwartał 2021
Pozwolenie na użytkowanie:II kwartał 2021
Liczba budynków:4
Liczba mieszkań:142
Powierzchnie mieszkań:30,00 mkw. – 105,63 mkw.
Rozkład mieszkań:1-5 pokoje
Miejsca garażowe podziemne:75
Parking naziemny:79
Komórki lokatorskie:98

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


28 listopada 2019
Łódź, Nowe Miasto Polesie

Stan zaawansowania prac budowlanych Inwestycji Nowe Miasto Polesie

Budynek A: 1. Wykonanie konstrukcji żelbetowej i murowej nośnej : 22 % 2. Wykonanie izolacji ścian garażu i zasypek zewnętrznych: 65% 3. Wykonanie ścian działo
29 października 2019
Łódź, Nowe Miasto Polesie

Stan zaawansowania prac budowlanych Inwestycji Nowe Miasto Polesie

Budynek A: 1. Wykonanie konstrukcji żelbetowej i murowej nośnej : 15 % 2. Wykonanie izolacji ścian garażu i zasypek zewnętrznych: 25% 3. Wykonanie ścian działo
27 września 2019
Łódź, Nowe Miasto Polesie

Stan zaawansowania prac budowlanych Inwestycji Nowe Miasto Polesie

Budynek A: 1. Wykonanie konstrukcji żelbetowej i murowej nośnej : 10 % 2. Wykonanie izolacji ścian garażu i zasypek zewnętrznych: 0% 3. Wykonanie ścian działow
28 sierpnia 2019
Łódź, Nowe Miasto Polesie

Stan zaawansowania prac budowlanych Inwestycji Nowe Miasto Polesie

Budynek A: 1. Wykonanie konstrukcji żelbetowej i murowej nośnej : 2% 2. Wykonanie izolacji ścian garażu i zasypek zewnętrznych: 0% 3. Wykon
23 lipca 2019
Łódź, Nowe Miasto Polesie

Uruchomienie strony www

loader

Promocje


Nowe Miasto Polesie

Mieszkania wykończone pod klucz

Nowe Miasto Polesie

Finansowanie

Nowe Miasto Polesie

RABAT Z LEROY MERLIN