pl | en | de

Chojny Park

Łódź, ul. Rolnicza

Sprzedana

Opis inwestycji


Chojny Park to realizacja ATAL S.A., która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Chojny przy ulicy Rolniczej, na południe od centrum miasta. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstało z myślą o młodych i aktywnych osobach, które stawiają na rozwój oraz cenią komfort życia. Chojny Park to miejsce przyjazne i ciche, które bez wątpienia jest jedną z najciekawszych inwestycji na terenie Łodzi.

Chojny Park to dwa sześciokondygnacyjne budynki, w których znalazły się 172 mieszkania typu studio oraz wielopokojowe, od 2 do 4 pokoi, o metrażu od 30 do 100 mkw. Każdy z zaprojektowanych lokali posiada co najmniej jeden balkon lub taras. Projekt obu budynków tworzy układy w postaci dwóch liter C. Dzięki temu powstały aż trzy dziedzińce do dyspozycji mieszkańców. Dwa z nich zostały przeznaczone na strefy dla rodzin z dziećmi oraz zaaranżowane na place zabaw. Trzeci to klasyczny teren rekreacyjny. Oba budynki zostały wyposażone w garaże podziemne, które mieszczą łącznie 184 samochody.

Budynki zaprojektowano według aktualnych trendów z uwzględnieniem najważniejszych rozwiązań podnoszących funkcjonalność. Elewacje wykończono tynkiem silikatowo-silikonowym o odcieniu ciepłej szarości. Ściany parterowych wnęk pokryto drewnianymi zaimpregnowanymi deskami, które wkomponowały się w subtelny obraz ogródków lokatorskich. Drzwi, okna oraz balustrady wykonano z najwyższej jakości materiałów wykorzystujących szeroką gamę kolorystyczną szarości. Chojny Park wyposażono także w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Trzyetapowa inwestycja Chojny Park powstała w cichej i spokojnej okolicy, która zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum miasta. Dobrą informacją dla preferujących komunikację miejską jest bliskość przystanku na ul. Kurczaki, z którego odjeżdżają tramwaje nr 6, 15, 16 i 16A oraz autobus linii 52. Ofertę komunikacyjną uzupełnia dworzec kolejowy Łódź Chojny, na który można dotrzeć pieszo w kilkanaście minut. Poza Łódź mieszkańcy mogą szybko wyjechać biegnącą niedaleko drogą krajową nr 1. Lokatorzy mogą wygodnie dostać się też do Śródmieścia oraz do łódzkiej Manufaktury, do której podróż zajmie niecałe 20 minut. W okolicy inwestycji znajduje się Carrefour, gdzie mieszkańcy mogą zrobić zakupy.

Dla rodzin z dziećmi ważna jest bliskość Gimnazjum nr 43 im. Karla Dedeciusa, a także Szkoły Podstawowej nr 110 im. Partyzantów Ziemi Łódzkiej. W niedalekiej odległości znajduje się też Wyższa Szkoła Informatyki. Ciekawymi i przyjaznymi miejscami w okolicy są Stawy Jana, kameralny Park Miejski oraz Park im. gen. Jarosława Dąbrowskiego, gdzie mieszkańcy mogą wybierać się na piesze wycieczki i miło spędzić czas w gronie rodzinnym. Ten malowniczy teren jest interesujący dla wszystkich szukających wytchnienia po ciężkim dniu pracy. Coś dla siebie znajdą tu też amatorzy sportowych wrażeń, którzy mogą skorzystać z parkowych obiektów sportowych, takich jak siłownia plenerowa i boiska.  

 

Termin oddania do użytkowania: grudzień 2015
Liczba budynków: 2
Liczba mieszkań: 172
Powierzchnie: 31-107 mkw.
Rozkład mieszkań: 1, 2, 3, 4 pokoje
Podziemny parking: 184 miejsca

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Łodzi

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.