pl | en | de

Wielicka Garden II

Kraków, ul. Wielicka

Sprzedana
 • Biuro Sprzedaży:
  30-701 Kraków,
  ul. Zabłocie 23/18
 • Godziny pracy:
  poniedziałek 10.00-18.00
  wtorek - piątek 8.00-16.00
 • Zadaj pytanie

Opis inwestycji


W obrębie malowniczego Podgórza, w modnej i prestiżowej dzielnicy Krakowa powstało nowoczesne dwuetapowe osiedle Wielicka Garden. Wysoki standard wykończenia oraz dopracowany projekt osiedla zapewniły mieszkańcom wygodne lokale mieszkalne i funkcjonalną przestrzeń wspólną.

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Wielickiej oraz w pobliżu ulicy Jerozolimskiej, co gwarantuje mieszkańcom nie tylko komfortowy dojazd do centrum i poza miasto, ale także bliskie sąsiedztwo ciekawych terenów rekreacyjnych. Niedaleko osiedla znajduje się Kopiec Kraka, który otaczają malownicze łąki i ścieżki spacerowe. W okolicy można znaleźć również Kamieniołom Liban, który jest miejscem o historycznym i industrialnym charakterze. Z terenu osiedla w kilka minut można dojechać do zalewu Bagry – popularnego krakowskiego kąpieliska. W pobliżu osiedla biegną również rozbudowane ścieżki rowerowo-piesze. 

W bezpośrednim otoczeniu I etapu powstały kolejne 4 budynki pod nazwą Wielicka Garden II. Drugi budynek składa się z trzech segmentów. W tym etapie powstało 177 mieszkań. Mieszkańcy wybrali spośród lokali od 28,43 do 94,76 mkw. oraz o układach - od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Na terenie Wielicka Garden II powstało 181 miejsc postojowych – 39 naziemnych oraz 142 zlokalizowane na poziomie -1. 

Osiedle zlokalizowane jest w bardzo dobrze rozwiniętej części Krakowa. W bliskim sąsiedztwie już od lat funkcjonują sklepy, stacja benzynowa, punkty usługowe i gastronomiczne. W pobliżu znajdują się również placówki oświatowe. Nieopodal osiedla jest zlokalizowany przystanek Cmentarz Podgórski, z którego odjeżdżają tramwaje w kierunku centrum, Krowodrzy, Kurdwanowa i Bieżanowa. Dojazd tramwajem do centrum Krakowa zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Ulica Wielicka umożliwia łatwy i wygodny wyjazd na autostradę i poza miasto: do Wieliczki, Zakopanego i Katowic. Dojazd samochodem do centrum zajmuje zaledwie kwadrans, a wyprawa na większe zakupy do centrum handlowego Bonarka to kwestia sześciu minut. 

Wygodne położenie osiedla czyni inwestycję Wielicka Garden jedną z najbardziej prestiżowych ofert mieszkaniowych w tej części miasta. 

Inwestycja zakończona
Termin realizacji: IV kwartał 2018
Termin oddania do użytkowania: listopad 2018
Liczba budynków: 4
Liczba mieszkań: 177
Powierzchnie mieszkań: 28,43 – 94,76 mkw.
Rozkład mieszkań: 1 - 4 pokojowe
Parking podziemny: 142 miejsca
Parking naziemny: 39 miejsc
Komórki lokatorskie: 129

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Krakowie

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.

Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.