pl | en | de

City Towers Czyżyny

Kraków, ul. Marii Dąbrowskiej

Sprzedana
  • Biuro Sprzedaży
    30-701 Kraków,
    ul. Zabłocie 23/18
  • godziny pracy:
    poniedziałek 10.00-18.00
    wtorek - piątek 8.00-16.00

Opis inwestycji


W pierwszym etapie City Towers Czyżyny powstało 6 ośmiopiętrowych budynków. Znajduje się w nich 356 mieszkań od jedno- do czteropokojowych o powierzchni od 29 mkw. do 103 mkw.  Na parterach budynków zaprojektowano dwa garaże z 92 miejscami parkingowymi, natomiast na zewnątrz przeznaczono teren na kolejnych 115 miejsc postojowych. Na parterach budynków mieszkalnych znajduje się 21 lokali usługowych, które pozwalają mieszkańcom na szybkie załatwianie ważnych spraw czy zrobienie zakupów.

Termin oddania do użytkowania: luty 2014
Liczba budynków: 6
Liczba mieszkań: 356
Powierzchnie mieszkań: 29-103 mkw.
Rozkład mieszkań: 1, 2, 3, 4 pokojowe
Miejsca postojowe w garażu: 92 miejsca
Parking naziemny: 115 miejsc
Lokale usługowe: 21 lokali
Powierzchnie lokali usługowych: 44-314 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Krakowie

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.

Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.