pl | en | de

Bronowice Apartamenty II

Kraków, ul. Radzikowskiego

Sprzedana
 • Biuro Sprzedaży:
  30-701 Kraków,
  ul. Zabłocie 23/18
 • Godziny pracy:
  poniedziałek 10.00-18.00
  wtorek - piątek 8.00-16.00
 • Zadaj pytanie

Opis inwestycji


Osiedle znajduje się w sąsiedztwie Bronowice Kraków Apartamenty przy ul. Radzikowskiego w dzielnicy Krowodrza. Do dyspozycji lokatorów oddane zostaną również place o charakterze wypoczynkowym połączone ze sobą ścieżkami. Wygodne ławki umieszczone wśród zróżnicowanej gatunkowo roślinności zapewnią komfort mieszkańców oraz ich gości, stwarzając idealne miejsce do relaksu i rekreacji zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Zespół apartamentów składać się będzie z 102 mieszkań rozlokowanych w dwóch budynkach. Przy tworzeniu osiedla zostaną wykorzystane materiały budowlane wysokiej jakości.

termin realizacji: grudzień 2011
liczba mieszkan: 102
powierzchnie: 29-120 m2

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Krakowie

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.

Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.