pl | en | de

Bagry Park II

Kraków, ul. Bagrowa

Sprzedana

Opis inwestycji


Bagry Park to inwestycja położona przy ulicy Bagrowej, w zielonej i spokojnej dzielnicy Podgórze. Nowoczesne i kameralne budynki powstały w malowniczym sąsiedztwie zalewu Bagry. Osiedle zapewnia swoim mieszkańcom wiele możliwości spędzenia wolnego czasu.

Inwestycja Bagry Park została zrealizowana w kilku spójnych architektonicznie etapach. Na terenie pierwszych dwóch powstały 22 nowoczesne i funkcjonalne czteropiętrowe budynki, które idealnie wkomponowały się w okoliczny krajobraz domków jednorodzinnych. 

W pierwszym etapie Bagry Park powstało 11 budynków, w których znalazły się 222 mieszkania o zróżnicowanych układach od 2- do 5- pokoi i w szerokiej gamie metraży: od 38 do 104 mkw. Dla wszystkich lokali zaprojektowano także balkon lub przestronny taras. Na poziomie parteru powstało 205 miejsc garażowych oraz 62 miejsca zewnętrzne na terenie osiedla.

Drugi etap Bagry Park objął budowę kolejnych 11 budynków z 233 mieszkaniami. W ofercie znalazły się lokale o metrażach od 38 do 104 mkw. i układzie od 2 do 5 pokoi. Takie zróżnicowanie sprawiło, że każdy nabywca znalazł mieszkanie odpowiednie dla siebie. W tej części inwestycji garaże mieszczą 195 samochodów. Dodatkowo powstało 97 miejsc postojowych zewnętrznych.

Projekt Bagry Park założył wykorzystanie nowoczesnych materiałów wykończeniowych. Elewacja budynków w odcieniach szarości, została uzupełniona klinkierem oraz drewnem, a przeszklone balustrady tarasów nadały bryłom lekkości.

Bogate zagospodarowanie terenu zapewnia mieszkańcom wiele atrakcji. Powstały altany ogrodowe, dwa place zabaw dla dzieci oraz boisko do piłki siatkowej. Osiedle jest ogrodzone, a także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.  

Inwestycja Bagry Park powstała w Podgórzu, na terenie Płaszowa. To jedna z najszybciej rozwijających się części miasta, oferująca wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Nad zalewem Bagry znajdują się rozległe tereny rekreacyjne. W pobliżu osiedla usytuowane jest strzeżone kąpielisko, plaże oraz wyciąg wakeboardowy. Rozrywkę zapewnią również korty do gry w squasha, oraz tor kartingowy. 

Osiedle jest dobrze skomunikowane z pozostałymi rejonami miasta. Z usytuowanej niedaleko pętli Mały Płaszów tramwaje i autobusy w stronę centrum odjeżdżają co kilka minut. Natomiast w niedalekiej odległości znajduje się stacja Kraków Płaszów, z rozbudowaną siatką połączeń. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą wyjechać w kierunku Rzeszowa czy Wrocławia autostradą A4, a niedługo także IV obwodnicą Krakowa w stronę Sandomierza i Lublina.

Inwestycja zakończona
Termin oddania do użytkowania: kwiecień 2017
Liczba budynków: 11
Liczba mieszkań: 233
Powierzchnie mieszkań: 38,3-104,37 mkw.
Rozkład mieszkań: 2, 3, 4, 5 pokojowe
Miejsca garażowe: 195 miejsc
Miejsca postojowe naziemne: 97 miejsca
Lokale usługowe: brak

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Krakowie

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"