pl | en | de

ATAL Residence Zabłocie IV

Kraków , ul. Zabłocie

Opis inwestycji


W sercu miasta, na krakowskim Zabłociu, powstał prestiżowy projekt – ATAL Residence. Tereny dawnej fabryki Miraculum, dzięki staraniom ATAL oraz projektantów i wykonawców, zmieniły się w ekskluzywne osiedle mieszkaniowe, na którym wzniosły się inwestycje ATAL Residence I i II. Dołączyło do nich ATAL Residence IV – projekt, który oferuje przestrzenie biurowe i usługowe w dawnej fabryce Miraculum, wzbogacając tym samym ofertę inwestycyjną tej część miasta. Estetyczna architektura, łącząca w sobie stylistykę postindustrialną i nowoczesną, doskonale wkomponowała się w otoczenie i przyczyniła się do rosnącego prestiżu Zabłocia, które jest jedną z najmodniejszych i najlepiej rozwijających się części Krakowa.

W ramach inwestycji ATAL Residence I powstał jeden przestronny budynek o efektownej architekturze i eleganckiej elewacji, w którym znalazły się 224 mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi oraz 3 lokale usługowe. Z myślą o potrzebach zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano 157 miejsc garażowych.

Wzdłuż ulicy Zabłocie wzniósł się budynek w ramach inwestycji ATAL Residence II. Powstało w nim 77 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i szerokiej gamie metraży – od 37,12 do 105,84 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców na poziomie -1 znajduje się garaż z 44 miejscami postojowymi oraz dodatkowo 12 miejsc postojowych naziemnych.

Inwestycja ATAL Residence IV jest wyjątkowym projektem. Stary budynek funkcjonującej ponad 100 lat temu fabryki kosmetyków Miraculum poddano rewitalizacji. Obiekt zmienił swój charakter – oferuje przestrzenie biurowe i usługowe, łącząc w sobie nowoczesność z przeszłością i doskonale wpisał się w tę część miasta. W ramach realizowanej inwestycji w budynku znajduje się 21 lokali biurowych i usługowych. Przyszli właściciele mogą wybrać lokal dla siebie z bardzo zróżnicowanej gamy metraży od 22,14 do 514,01 mkw. Część z zaprojektowanych lokali posiada dodatkową przestrzeń w formie pomieszczeń przynależnych o powierzchniach od 13,58 do 74,12 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych zaprojektowano 21 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej.

Wśród materiałów wykończeniowych inwestycji ATAL Residence I, II i IV znalazły się między innymi cegły o naturalnej, ciepłej kolorystyce, które nawiązują do otoczenia oraz do historycznej zabudowy Zabłocia. Zaprojektowana zabudowa została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Poruszanie się pomiędzy kondygnacjami umożliwiają wygodne schody oraz nowoczesne windy.

Inwestycje zrealizowane zostały przy ulicy Zabłocie, nieopodal ul. Przemysłowej, w bliskim sąsiedztwie Wisły. To położenie zapewnia mieszkańcom oraz osobom pracującym w lokalach biurowych i usługowych w inwestycji ATAL Residence IV wygodny dostęp do komunikacji i infrastruktury miejskiej, a także terenów rekreacyjnych i placówek kulturalnych. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, sklepy, kluby fitness oraz ścieżki rowerowe i spacerowe na bulwarach. Zabłocie słynie z bogatego życia kulturowego. Znajdują się tu między innymi: MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie i dawna fabryka Emalia (zwana Fabryką Oskara Schindlera).  W okolicy znajduje się także Park „Stacja Wisła”. Inwestycje ATAL Residence I, II i IV są usytuowane w pobliżu krakowskiego Kazimierza i Grzegórzek, pobliskie przystanki tramwajowe, autobusowe oraz Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej (SKA) zapewniają wyjątkowo wygodny dojazd do centrum oraz do pozostałych części miasta, a także terenów podmiejskich – w tym lotniska w Balicach. Zmotoryzowanym przejazd z ulicy Zabłocie do centrum oraz do dworca PKP Kraków Główny zajmie około dziesięciu minut. Wyjazd w kierunku Wieliczki lub Zakopanego oraz autostrady A4 także nie sprawi trudności.

Podsumowanie

Inwestycja zakonczona
Pozwolenie na użytkowanie: czerwiec 2019 r.
Liczba budynków: 1
Liczba lokali usługowych: 21
Powierzchnia lokali usługowych: 22,14 – 514,01 mkw.
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych: 13,58 – 74,12 mkw.
Liczba pomieszczeń przynależnych: 8
Miejsca garażowe na poziomie -1: 21

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Krakowie

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


20 grudnia 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Informacja o godzinach pracy w okresie Świątecznym.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż Biuro Sprzedaży w dniu 23.12.2019 będzie czynne w godzinach 8.00-16.00, a w dniu 27.12.2019 - nieczynne.
18 grudnia 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowlanych ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III.

Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wykop pod budynek 100% - płyty fundame
27 listopada 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowlanych ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III.

Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wykop pod budynek 100% - płyty fundame
28 października 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowlanych ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III.

Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wykop pod budynek 100% - płyty fun
27 września 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowlanych ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III

Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wykop pod budynek 100% - płyty fundamentowe 100% - ściany i słupy ko
26 sierpnia 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowlanych ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III

Zagospodarowanie placu budowy 100%
28 czerwca 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zezwolenie na użytkowanie

Szanowni Państwo, Jest nam miło poinformować, iż z dniem 18.06.2019 roku otrzymaliśmy zezwolenie na użytkowanie budynku Atal Residence IV na Zabłociu 23.
30 maja 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH ARZ IV

Stan zaawansowania robót 100% Roboty zewnętrzne i przygotowawcze: - roboty wyburzeniowe stan zaawansowania 100% - pogłębianie piwnic stan zaawansowania
26 kwietnia 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

ZAAWANSOWANIE PRAC BUDOWLANYCH ARZ IV

Stan zaawansowania robót 99% Roboty zewnętrzne i przygotowawcze: - roboty wyburzeniowe stan zaawansowania 100% - pogłębianie piwnic stan zaawansowania 100% - w
19 kwietnia 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

WESOŁYCH ŚWIĄT

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż Biuro Sprzedaży Mieszkań w dniu 19.04.2019 roku będzie czynne w godzinach 8.00 - 14.00.
loader