pl | en | de

ATAL Residence Zabłocie III

Kraków , ul. Zabłocie

Opis inwestycji


W sercu miasta, na krakowskim Zabłociu, powstaje prestiżowa inwestycja – ATAL Residence Zabłocie. Tereny dawnej fabryki Miraculum, dzięki staraniom projektantów, zamieniają się w ekskluzywne osiedle mieszkaniowe. Estetyczna architektura, łącząca w sobie stylistykę postindustrialną i nowoczesną, doskonale komponuje się z otoczeniem i przyczynia się do rosnącego autorytetu Zabłocia, które jest jedną z najmodniejszych i najlepiej rozwijających się części Krakowa. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstał przestronny budynek o przemyślanej architekturze i eleganckiej elewacji obejmujący 224 mieszkania.

ATAL Residence Zabłocie II to kolejny etap cieszącej się popularnością inwestycji. W tej części projektu, zlokalizowanej wzdłuż ulicy Zabłocie, powstało 77 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i metrażach od 37,12 do 105,84 mkw. Dla wygody mieszkańców na poziomie -1 znajduje się garaż z 44 miejscami postojowymi, a na terenie zewnętrznym dodatkowo 12 miejsc postojowych naziemnych.

III etap inwestycji obejmie budowę jednego budynku, w którym znajdą się 182 mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, o metrażach od: 35,63 do 132,90 mkw. W budynku zaprojektowano liczne komórki lokatorskie, a dla zmotoryzowanych - 154 miejsca w hali garażowej i 4 ogólnodostępne miejsca naziemne. W parterze budynku znajdować się będzie 15 lokali usługowych.

Atal Residence jest projektem zlokalizowanym przy ulicy Zabłocie, nieopodal ulicy Przemysłowej, w bliskim sąsiedztwie Wisły. Cegła o naturalnej, ciepłej kolorystyce będąca Dominującym elementem wykończenia elewacji Atal Residence Zabłocie nawiązuje do otoczenia oraz historycznej zabudowy Zabłocia. To położenie osiedla zapewni przyszłym mieszkańcom wygodny dostęp do terenów rekreacyjnych, instytucji kultury oraz komunikacji i infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, sklepy, kluby fitness oraz ścieżki rowerowe i spacerowe.

Zabłocie słynie z bogatej oferty wydarzeń artystycznych. Znajdują się tu między innymi: MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie i dawna fabryka Emalia. W okolicy powstał Park Stacja Wisła. Inwestycja ATAL Residence Zabłocie znajduje się w pobliżu krakowskiego Kazimierza i Grzegórzek, a pobliskie przystanki tramwajowe zapewniają wygodny dojazd do centrum oraz do pozostałych części miasta. Jest to także bardzo dobra lokalizacja dla zmotoryzowanych. Przejazd z ulicy Zabłocie do centrum oraz do dworca PKP Kraków Główny zajmuje około dziesięciu minut. Wyjazd w kierunku Wieliczki lub Zakopanego oraz autostrady A4 także sprawi problemów.

W budowie
Zakończenie prac budowlanych: I kwartał 2021
Pozwolenie na użytkowanie: II kwartał 2021
Liczba budynków: 1
Liczba mieszkań: 182
Powierzchnie mieszkań: 35,63 – 132,90 mkw.
Rozkład mieszkań: 2-4 pokoje
Miejsca postojowe w garażu podziemnym: 154
Miejsca postojowe naziemne: 4
Komórki lokatorskie: 93
Liczba lokali usługowych: 15

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Krakowie

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


26 czerwca 2020
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowlanych ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III

Stan zaawansowania robót 55% Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wykop pod budynek 100%
26 maja 2020
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowlanych ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III.

Zaawansowanie prac 50% Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wykop pod budynek 100% - płyty fu
27 kwietnia 2020
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III.

Zaawansowanie prac budowlanych 45% Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wykop pod budynek 100% - płyty fun
7 kwietnia 2020
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zamknięte Biuro Filii oraz Sprzedaży w dniu 10.04.2020r.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 10.04.2020 r. Biuro Filii oraz Biuro Sprzedaży będą nieczynne.
25 marca 2020
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III

Stan zaawansowania robót 40% Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wyko
24 marca 2020
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Komunikat

Szanowni Państwo, Informujemy, iż w związku z obecną sytuacją w kraju i na świecie ATAL S.A. z zachowaniem środków ostrożności, dokłada wszelkich starań, aby...
24 lutego 2020
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowy ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III.

Zaawansowanie prac budowlanych 30%, Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wyk
28 stycznia 2020
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowlanych ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III.

Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wykop pod budynek 100% - płyty fundame
20 grudnia 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Informacja o godzinach pracy w okresie Świątecznym.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż Biuro Sprzedaży w dniu 23.12.2019 będzie czynne w godzinach 8.00-16.00, a w dniu 27.12.2019 - nieczynne.
18 grudnia 2019
Kraków, ATAL Residence Zabłocie

Zaawansowanie prac budowlanych ATAL ZABŁOCIE RESIDENCE Etap III.

Zagospodarowanie placu budowy 100% Garaże i pomieszczenia techniczne parteru: - wykop pod budynek 100% - płyty fundame
loader

Promocje


ATAL Residence Zabłocie

Finansowanie