ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 

Sokolska 30 Towers

Katowice

Opis inwestycji


Sokolska 30 Towers to nowoczesna, wielofunkcyjna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Katowic.

Projekt zakłada realizację budynku o charakterze mieszkalno-biurowym, z wieloma udogodnieniami dla nabywców. Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, bliskość atrakcji kulturalnych, a także lokalizacja w centrum miasta czynią tę inwestycję idealną propozycją zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i biznesowych.

Dwie siedemnastopiętrowe wieże, połączone ze sobą trzema dolnymi kondygnacjami przyciągną nowoczesnym, pełnym lekkości i smaku designem. Z myślą o przyszłych mieszkańcach, architekci zaprojektowali aż 280 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od przytulnych 27 mkw. kawalerek po przestronne 137 mkw. apartamenty. Wszystkie lokale mieszkalne będą wyposażone w loggie i wysokie okna. Utrzymana w minimalistycznej estetyce elewacja budynku zostanie uzupełniona licznymi przeszkleniami, które dodadzą całości lekkości i nowoczesnego wymiaru.

Parter budynku wyposażony zostanie w wysmakowane lobby, w którym znajdzie się recepcja oraz dwa lokale usługowe. Z kolei, pierwsze dwa piętra dedykowane zostały powierzchniom biurowym. Projektanci zadbali również o przestrzeń rekreacyjną dla mieszkańców, w której nie zabraknie przytulnego klubu malucha oraz bogato wyposażonej siłowni z sauną do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

Dach drugiego piętra, pomiędzy wieżami, stanie się zielonym atrium – miejscem odpoczynku i relaksu. Mieszkańcy będą mogli skorzystać również z przestronnego dwukondygnacyjnego parkingu podziemnego, komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych naziemnych. Całodobowy monitoring i recepcja, a także energooszczędne oświetlenie sprawią, że inwestycja będzie w pełni bezpiecznym i spokojnym miejscem zamieszkania. Architekci zadbali również o potrzeby osób niepełnosprawnych.

Sokolska 30 Towers stanie się najatrakcyjniejszym i najbardziej pożądanym przez inwestorów adresem na mapie Katowic. Mieszkańcy będą mieli dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej – w bezpośrednim otoczeniu znajdują się bowiem liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, postoje taksówek oraz stacje rowerowe. Ponadto, 700 metrów od inwestycji zlokalizowany jest Dworzec Główny, a przy pobliskiej ulicy Sądowej powstanie wygodne centrum przesiadkowe, dzięki któremu dotarcie nawet w najodleglejszy zakątek Katowic nie będzie stanowić problemu. Z kolei, zmotoryzowani mieszkańcy mogą w ekspresowym tempie znaleźć się na drodze krajowej 79 i stamtąd – dzięki węzłowi Drogowej Trasy Średnicowej – wyruszyć zarówno w stronę Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice czy Gdańska, jak i Wrocławia czy Krakowa.

W bliskiej okolicy inwestycji znajdują się również liczne restauracje, modne kluby, kawiarnie, kina czy teatry. Przyszli mieszkańcy będą mogli także skorzystać z rozbudowanej oferty klubów fitness, szkół tańca i jogi. Ponadto, Sokolska 30 Towers ulokowana jest dokładnie pośrodku centrum biznesowego Katowic. Inwestycja firmy ATAL z pewnością przypadnie do gustu pracownikom pobliskich międzynarodowych korporacji, którzy cenią komfort, elegancję i wysoki standard nowego budownictwa.

Podsumowanie

W budowie
Rozpoczęcie budowy:IV kwartał 2018 r.
Zakończenie prac budowlanych:II kwartał 2021 r.
Pozwolenie na użytkowanie:III kwartał 2021
Liczba budynków:2
Liczba mieszkań:280
Powierzchnie mieszkań: 27,98 – 137,81 mkw.
Rozkład mieszkań:1 - 4 pokojowe
Miejsca postojowe w parkingu podziemnym:257
Garaże:4
Miejsce na motocykl w hali garażowej:3
Miejsca postojowe w parkingu naziemnym:27
Komórki lokatorskie:159
Liczba lokali usługowych:2
Liczba lokali biurowych:2
Powierzchnia lokali usługowych:92,65 - 107,1 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


29 marca 2019
Katowice, Sokolska 30 Towers

Zaawansowanie budowy na dzień 29.03.2019

Zaawansowanie prac - 8%
26 lutego 2019
Katowice, Sokolska 30 Towers

Zaawansowanie budowy na dzień 25.02.2019

Zaawansowanie 6%.
1 lutego 2019
Katowice, Sokolska 30 Towers

Zaawansowanie budowy na dzień 31.01.2019

Zaawansowanie - 4%Zakończono montaż opinki drewnianej pomiędzy wykonanymi palami będącymi konstrukcją zabezpieczenia wykopu. Trwają roboty ziemne oraz pr
21 grudnia 2018
Katowice, Sokolska 30 Towers

Godziny pracy Biura Sprzedaży Mieszkań w okresie świątecznym:

Informujemy Państwa, że Biuro Sprzedaży Mieszkań 24.12.2018 będzie nieczynne, w dniach 27-28, zapraszamy w godzinach od 8:00 do 16:00, 31.12.2018 w godzina
21 grudnia 2018
Katowice, Sokolska 30 Towers

Zaawansowanie budowy na dzień 21.12.2018

Zaawansowanie - 2%Zakończono wiercenie i betonowanie pali średnicy 630 mm będących konstrukcją obwodowego zabezpieczenia wykopu. Trwa montaż opinki d
26 listopada 2018
Katowice, Sokolska 30 Towers

Uruchomienie strony www

loader

Promocje


Sokolska 30 Towers

Mieszkania wykończone pod klucz

Sokolska 30 Towers

Finansowanie