pl | en | de

Nowy Brynów II

Katowice

W budowie

Opis inwestycji


Nieopodal Katowickiego Parku Leśnego, w południowo-zachodniej części miasta zaplanowano wyjątkową inwestycję mieszkaniową – Nowy Brynów. To właśnie w tej lokalizacji, przy ulicy Rzepakowej 4, powstanie nowoczesne, dwuetapowe osiedle. Minimalistyczna architektura i stonowana kolorystyka sprawią, że idealnie wkomponuje się w otoczenie i stworzy komfortową przestrzeń do życia dla przyszłych mieszkańców. 


Pierwszy etap inwestycji Nowy Brynów obejmie budowę jednego ośmiokondygnacyjnego budynku, w którym zaprojektowano 350 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 32 do 115 mkw. Na parterze przewidziano lokale usługowe, a na poziomie -1 garaż wielostanowiskowy oraz liczne komórki lokatorskie, a na zewnątrz budynku powstaną naziemne miejsca postojowe. Wewnątrz budynku sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cichobieżne windy. 


W ramach drugiego etapu inwestycji powstanie kolejny ośmiokondygnacyjny budynek. Znajdą się w nim 142 mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od 36 do 98 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybrać lokal doskonale dopasowany do własnych potrzeb: w ofercie znajdą się zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i dwu-, trzy- oraz czteropokojowe przestronne mieszkania. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano liczne miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz miejsca naziemne. 70 komórek lokatorskich zapewni mieszkańcom dodatkową przestrzeń użytkową, która w szczególności sprawdzi się przy przechowywaniu rowerów bądź rzadziej używanych przedmiotów. 


Wewnątrz budynków sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cichobieżne windy, a całe osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy mieszkaniec w ramach inwestycji będzie miał dostęp do części rekreacyjnej z ławeczkami, fontanną i ścieżką spacerową.

Lokalizacja inwestycji Nowy Brynów zapewni mieszkańcom idealny balans pomiędzy łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych oraz wygodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum i pozostałymi dzielnicami miasta. Zabudowa zostanie zlokalizowana przy ulicy Rzepakowej 4, nieopodal planowanego węzła przesiadkowego Brynów. W pobliżu przebiegają ulice: Kościuszki oraz 73 Pułku Piechoty, które ułatwiają wyjazd na drogę 86 oraz na autostradę A4. W odległości 1,5 kilometra od terenu inwestycji znajduje się dworzec PKP Ligota. Istniejąca siatka pobliskich połączeń komunikacyjnych jest stale uzupełniana i modyfikowana, co podkreśla rozwojowy i modny charakter tej dzielnicy. 


Nowy Brynów to inwestycja dopasowana do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Najbliższym zielonym punktem na mapie jest rozległy Katowicki Park Leśny, który jest niezwykle ceniony przez mieszkańców całego miasta z uwagi na liczne ścieżki spacerowe i rowerowe oraz atrakcje dla dzieci. Dzielnica Brynów jest rozbudowana i bardzo dobrze zagospodarowana, co wpływa na wysoki komfort życia codziennego. W pobliżu inwestycji nie brak sklepów, kiosków, stacji benzynowych, przystanków komunikacji miejskiej, szkół i przedszkoli. Zamieszkanie w tej części Katowic to doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Odpowiednią infrastrukturę, rozrywkę i rekreację znajdą tu zarówno młodzi mieszkańcy, jak również rodziny z dziećmi i seniorzy. 

W budowie
Rozpoczęcie budowy: III kwartał 2018 r.
Zakończenie prac budowlanych: III kwartał 2020 r.
Pozwolenie na użytkowanie: IV kwartał 2020
Liczba budynków: 1
Liczba mieszkań: 142
Powierzchnie mieszkań: 36 - 98 mkw.
Rozkład mieszkań: 1 - 4 pokoi
Miejsca postojowe naziemne: 84
Miejsca postojowe w garażu na poziomie -1: 276

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Katowicach

 
Zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


31 sierpnia 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu II, Budynek B na dzień 31.08.2020

Zaawansowanie prac - 90%
30 lipca 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Pozwolenie na użytkowanie Budynek A

Miło nam poinformować, iż Budynek A otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.
30 lipca 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu II, Budynek B na dzień 30.07.2020

Zaawansowanie prac - 90%
29 czerwca 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu II, Budynek B na dzień 29.06.2020

Zaawansowanie prac 80%
27 maja 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu I, Budynek A na dzień 27.05.2020

Zakończono prace.
27 maja 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu II, Budynek B na dzień 27.05.2020

Zaawansowanie prac - 72%
28 kwietnia 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu I, Budynek A na dzień 28.04.2020

Zaawansowanie prac - 97%
28 kwietnia 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu II, Budynek B na dzień 28.04.2020

Zaawansowanie prac - 66%
30 marca 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu I, Budynek A na dzień 30.03.2020

Zaawansowanie prac - 92%
30 marca 2020
Aglomeracja Śląska, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu II, Budynek B na dzień 30.03.2020

Zaawansowanie prac - 61%
loader

Promocje