ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 

Nowy Brynów II

Katowice

Opis inwestycji


Nieopodal Katowickiego Parku Leśnego, w południowo-zachodniej części miasta zaplanowano wyjątkową inwestycję mieszkaniową – Nowy Brynów. To właśnie w tej lokalizacji, przy ulicy Rzepakowej 4, powstanie nowoczesne, dwuetapowe osiedle. Minimalistyczna architektura i stonowana kolorystyka sprawią, że idealnie wkomponuje się w otoczenie i stworzy komfortową przestrzeń do życia dla przyszłych mieszkańców.

Pierwszy etap inwestycji Nowy Brynów obejmie budowę jednego ośmiokondygnacyjnego budynku, w którym zaprojektowano 350 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 32 do 115 mkw. Na parterze przewidziano lokale usługowe, a na poziomie -1 garaż wielostanowiskowy oraz liczne komórki lokatorskie, a na zewnątrz budynku powstaną naziemne miejsca postojowe. Wewnątrz budynku sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cichobieżne windy.

W ramach drugiego etapu inwestycji powstanie kolejny ośmiokondygnacyjny budynek. Znajdą się w nim 142 mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od 36 do 98 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybrać lokal doskonale dopasowany do własnych potrzeb: w ofercie znajdą się zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i dwu-, trzy- oraz czteropokojowe przestronne mieszkania. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano liczne miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz miejsca naziemne. 70 komórek lokatorskich zapewni mieszkańcom dodatkową przestrzeń użytkową, która w szczególności sprawdzi się przy przechowywaniu rowerów bądź rzadziej używanych przedmiotów.

Wewnątrz budynków sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cichobieżne windy, a całe osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy mieszkaniec w ramach inwestycji będzie miał dostęp do części rekreacyjnej z ławeczkami, fontanną i ścieżką spacerową. Lokalizacja inwestycji Nowy Brynów zapewni mieszkańcom idealny balans pomiędzy łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych oraz wygodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum i pozostałymi dzielnicami miasta. Zabudowa zostanie zlokalizowana przy ulicy Rzepakowej 4, nieopodal planowanego węzła przesiadkowego Brynów. W pobliżu przebiegają ulice: Kościuszki oraz 73 Pułku Piechoty, które ułatwiają wyjazd na drogę 86 oraz na autostradę A4. W odległości 1,5 kilometra od terenu inwestycji znajduje się dworzec PKP Ligota. Istniejąca siatka pobliskich połączeń komunikacyjnych jest stale uzupełniana i modyfikowana, co podkreśla rozwojowy i modny charakter tej dzielnicy.

Nowy Brynów to inwestycja dopasowana do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Najbliższym zielonym punktem na mapie jest rozległy Katowicki Park Leśny, który jest niezwykle ceniony przez mieszkańców całego miasta z uwagi na liczne ścieżki spacerowe i rowerowe oraz atrakcje dla dzieci. Dzielnica Brynów jest rozbudowana i bardzo dobrze zagospodarowana, co wpływa na wysoki komfort życia codziennego. W pobliżu inwestycji nie brak sklepów, kiosków, stacji benzynowych, przystanków komunikacji miejskiej, szkół i przedszkoli. Zamieszkanie w tej części Katowic to doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Odpowiednią infrastrukturę, rozrywkę i rekreację znajdą tu zarówno młodzi mieszkańcy, jak również rodziny z dziećmi i seniorzy.

Podsumowanie

W budowie
Rozpoczęcie budowy:III kwartał 2018 r.
Zakończenie prac budowlanych:III kwartał 2020 r.
Pozwolenie na użytkowanie:IV kwartał 2020
Liczba budynków:1
Liczba mieszkań:142
Powierzchnie mieszkań:36 - 98 mkw.
Rozkład mieszkań:1 - 4 pokoi
Miejsca postojowe naziemne:84
Miejsca postojowe w garażu na poziomie -1:276

Lokalizacje

Naszych inwestycji

 
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko
E-Mail
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.
 

Aktualności


29 listopada 2018
Katowice, Nowy Brynów

Zaawansowanie etapu II, Budynek B na dzień 29.11.2018

Inwestycja: Katowice - Nowy Brynów - etap II 1.  Harmonogram sprzedaży mieszkań poszczególnych
29 listopada 2018
Katowice, Nowy Brynów

Zaawansowanie budowy etapi I, budynki A na dzień 29.11.2018

Inwestycja: Katowice - Nowy Brynów - etap I 1.  Harmonogram sprzedaży mieszkań poszczególnych
26 października 2018
Katowice, Nowy Brynów

Zaawansowanie budowy etapu I, budynki A na dzień 26.10.2018

2. Stan zaawansowania robót 20,0% Przygotowanie placu budowy i roboty ziemne - usunięcie kolidujących
27 września 2018
Katowice, Nowy Brynów

Zaawanoswanie budowy etapu I, budynki A na dzień 27.09.2018

Inwestycja: Katowice - Nowy Brynów - etap I 1.  Harmonogram sprzedaży mieszkań poszczegól
31 sierpnia 2018
Katowice, Nowy Brynów

Zaawansowanie budowy Inwestycji Nowy Brynów na dzień 31.08.2018 Budynek A

Inwestycja: Katowice - Nowy Brynów - etap I 1.  Harmonogram sprzedaży mieszkań poszczegól
27 lipca 2018
Katowice, Nowy Brynów

Zaawansowanie budowy etapu I Budynek A na dzień 27.07.2018

Inwestycja: Katowice - Nowy Brynów - etap I 1.  Harmonogram sprzedaży mieszkań poszczegól
20 lipca 2018
Katowice, Nowy Brynów

Rozpoczęcie sprzedaży II etapu Inwetycji Nowy Brynów.

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu sprzedaży II etapu inwestycji  (budynek B) Nowy Brynów przy ul. RzepakowejW ramach II fazy wprowadzono do sp
29 czerwca 2018
Katowice, Nowy Brynów

Zaawansowanie budowy etapu I, Budynki A na dzień 28.06.2018

 Stan zaawansowania robót 6,9% Przygotowanie placu budowy i roboty ziemne - usunięcie kolidujący
28 maja 2018
Katowice, Nowy Brynów

Zaawansowanie budowy etap I, Budynki A na dzień 28.05.2018

Inwestycja Nowy Brynów etap I budynki A Stan zaawansowania robót 5,6% Przygotowanie placu budowy i roboty ziemne - usunięcie kol
24 maja 2018
Katowice, Nowy Brynów

Informujemy, że dnia 1 czerwca 2018 Biuro Sprzedazy Mieszkań oraz Biuro Filii Katowice będą nieczynne. Zapraszamy w poniedziałek w standardowych godzinach pracy.

26 kwietnia 2018
Katowice, Nowy Brynów

Godziny pracy biura w weekend majowy.

Godziny pracy biura w weekend majowy.
26 kwietnia 2018
Katowice, Nowy Brynów

Uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę inwestycji Nowy Brynów ul. Rzepakowa

Miło nam poinformować, że dnia 05.04.2018 uzyskalismy prawomocne pozwolenie na budowę.
27 marca 2018
Katowice, Nowy Brynów

Informujemy, iż w dniu 30 marca 2018r. Biuro Sprzedaży oraz Biuro Filii Katowice będzie nieczynne.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia oraz radosnych chwil w gronie najbliższych.
19 marca 2018
Katowice, Nowy Brynów

Uruchomienie strony internetowej

loader

Promocje


Nowy Brynów II

Mieszkania wykończone pod klucz