pl | en | de

Osiedle Mieszczańskie II

Wrocław, ul. Hubska

Sold

Description of the investment


We are happy to introduce to you Osiedle Mieszczanskie II, the continuation of our extremely successful project carried out in Wroclaw. Like the original also this investment is characterized by the stylish architecture and original colors. Attractive front elevation and an exceptionally high standard complete these advantages and the quality of workmanship of the apartments makes this investment a high-class offer.

Premises hand over: Building A2 September 2012
building B2 January 2013
Number of buildings: 2
Number of apartments: 245
Apartments area: 30-62 sq. m.
Apartments layout: 1, 2, 3 rooms
Underground garage parking places: 207

Locations

Our investment we Wrocławiu

 
Ask a question
First name and last name
E-Mail
Phone
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.