pl | en | de

Walewska Residence

Warszawa, Walewska 4

Sold

Description of the investment


Walewska Residence to kameralny apartamentowiec, którego lokalizacja zapewnia łatwość w korzystaniu z uroków i zalet Saskiej Kępy, a jednocześnie pozwala na szybki dojazd do Śródmieścia Warszawy. W inwestycji na pięciu kondygnacjach znajdą się 43 apartamenty o powierzchni od 33,8 do 123,6 mkw. i układach od a od jedno- do pięciopokojowych. Dodatkowy atut bedą stanowiły przydomowe ogródki lub ogromne tarasy, z których będzie roztaczał się widok na panoramę Warszawy. Wszystkie mieszkania znalazły już swoich właścicieli. Zakończenie prac budowlanych zaplanowane jest na I kwartał 2016 roku.

Architektura budynku poprzez swoją formę i użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych uczyni go szlachetnym i ponadczasowym. Wokół inwestycji zostaną starannie rozplanowane elementy zagospodarowania terenu, które nadadzą mu dodatkowej lekkości. W podziemnym garażu znajdą się 42 miejsca postojowe oraz jedno dodatkowe na zewnątrz.

Premises hand over: January 2016
Number of buildings: 1
Number of apartments: 43
Apartments area: 33-122 sq. m.
Apartments layout: 1, 2, 3, 4, 5 rooms
Underground garage parking places: 42 places

Locations

Our investment w Warszawie

 
Ask a question
First name and last name
E-Mail
Phone
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.