pl | en | de

Apartamenty Ostródzka

Warszawa , ul. Ostródzka

In construction

Description of the investment


Apartamenty Ostródzka to inwestycja położona na warszawskiej Białołęce. Na pierwszy etap inwestycji zaplanowanej przy ul. Ostródzkiej składają się cztery trzypiętrowe budynki. Łącznie powstaną 123 mieszkania, uzupełnione o lokal usługowy na parterze. Zaprojektowane lokale mieszkalne liczą od 31 do 99 mkw. i od 1 do 4 pokoi. Zróżnicowany metraż to obok spokojnej lokalizacji jeden z większych atutów tej inwestycji.

Apartamenty Ostródzka powstają z myślą o rodzinach i singlach, którzy chcą mieszkać w Warszawie, ale z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkania będą wyposażone w duże okna, ogródki na parterze oraz balkony i tarasy na wyższych piętrach.  Mieszkańcy  będą mogli skorzystać ze 102 miejsc postojowych znajdujących się w garażu podziemnym  oraz 22 stanowisk naziemnych. Miejsca ECO pozwolą naładować samochód elektryczny i będą zaletą dla osób, które planują zakup takiego pojazdu. W garażu znajdą się ponadto komórki lokatorskie oraz boksy na rowery. O bezpieczeństwo w Apartamentach Ostródzka zadba punkt ochrony i monitoring. Dodatkowo będzie to osiedle zamknięte i ogrodzone.

W bliskiej odległości od inwestycji, przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się terenami zielonymi. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się Las Bródnowski, Rezerwat Przyrody Puszcza Słupecka i Rezerwat Przyrody Łęgi Czarnej Strugi.  Aktywny wypoczynek jest możliwy również nad Zalewem Zegrzyńskim – to tylko kilka kilometrów od ul. Ostródzkiej.

Dużym atutem inwestycji ATAL, jest bliskość trasy S8, która stanowi część obwodnicy Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe. Wraz z ukończeniem budowy drugiej linii metra (stacja Kondratowicza na Targówku) dojazd do centrum Warszawy będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Już w odległości kilkuset metrów od ul. Ostródzkiej można znaleźć popularne centra handlowe i markety. Mniejsze sklepy spożywcze mieszczą się w bezpośrednim sąsiedztwie Apartamentów. W okolicy dostępne są też przedszkola, szkoły i ośrodki zdrowia. Nieopodal w znanym centrum handlowym znajduje się kino i liczne sklepy oraz lokale gastronomiczne.  Mieszkańcy mogą więc łatwo zorganizować rodzinne wyjście w ciągu dnia czy wieczorny wypad do kina lub restauracji.

Elewacje budynków zostały zaprojektowane w stonowanej kolorystyce przy zastosowaniu naturalnych materiałów. Dzięki temu inwestycja dobrze wkomponuje się w wypełnione zielenią i niską zabudową otoczenie ul. Ostródzkiej.

 

In construction
Start construction:: III quarter 2019
End of construction: I quarter 2021
Occupancy permit: II quarter 2021
Number of buildings: 4
Number of flats: 123
Flats area: 31,23 – 99,43 sq. m.
Flats layout: 1 - 5 rooms
Underground garage parking places: 102
Ground level parking places: 22
Storage areas: 12
Number of commercial locations: 1

Locations

Our investment w Warszawie

 
Ask a question
First name and last name
E-Mail
Phone
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.