pl | en | de

Nowe Polesie Apartamenty II

Łódź, ul. Pienista

Sold

Description of the investment


Nowe Polesie II housing complex is continuation of architectural idea, which was realized by our company in Pienista Street. Location of investment enables quick and convenient access to city center and at the same time it gives possibility to relax and recreation thanks to the nearby 90 ha forest park, among others. Close neighbourhood of housing complex "Retkinia" provides access to comprehensive infrastructure like shopping mall, day cares and kindergartens.

Premises hand over: January 2012
Number of buildings: 4
Number of apartments: 134
Apartment area: 32-80 sq. m.
Apartments layout: 2, 3, 4 rooms
Underground garage parking places: 80 places
Ground level parking places: 55 places
Number of commercial locations: 6 places
Area of commercial premises 19-79 sq. m.

Locations

Our investment w Łodzi

 
Ask a question
First name and last name
E-Mail
Phone
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.