pl | en | de

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne

Kraków , ul. Bagrowa

Description of the investment


Inwestycja Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne zrealizowana będzie na terenie Płaszowa, w dzielnicy Podgórze – miejscu uznawanym w Krakowie za jedno z najbardziej perspektywicznych. Doskonała lokalizacja, bliskość natury – sąsiedztwo urokliwego Zalewu Bagry oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawiają, że Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne staną się idealną przestrzenią dla inwestorów. Budynek o minimalistycznym charakterze znajdzie się w pobliżu osiedla mieszkaniowego Bagry Park, przy ul. Bagrowej.

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne będą realizacją jednoetapową. Do dyspozycji inwestorów zostaną oddane 132 lokale o metrażach od 24,26 do 47,76 mkw. Ich powierzchnie oraz układy zaprojektowano z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych lokatorów. Architekci zwrócili szczególną uwagę na funkcjonalność i dogodne rozmieszczenie wnętrz. W budynku powstanie także garaż podziemny z wydzielonymi 31 miejscami postojowymi dla samochodów i 2 dla motocykli. Ponadto, bezpośrednio przed budynkiem znajdzie się przestronny parking z 58 miejscami postojowymi dla samochodów oraz 3 miejscami dla motocykli. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Lokatorzy będą mogli także korzystać z cichobieżnych wind.

Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne to doskonała lokata kapitału – miejsce idealne pod wynajem. Budynek zlokalizowany będzie zaledwie 100 metrów w linii prostej od pętli autobusowo-tramwajowej Mały Płaszów i około 200 metrów od przystanku, z którego regularnie kursuje autobus miejski. W rejonie pętli tramwajowej Mały Płaszów planowane jest również wybudowanie parkingu „P+R” – węzła komunikacyjnego, łączącego transport tramwajowy, kolejowy i autobusowy. Dogodna lokalizacja Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne znacznie ułatwi lokatorom dojazd do pracy lub na krakowskie uczelnie.

Z kolei, bliskość położenia Zalewu Bagry sprawi, że lokatorzy Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne będą mogli aktywnie spędzać czas wolny. W odległości zaledwie kilku minut od Apartamentów Inwestycyjnych znajduje się bowiem strzeżone kąpielisko, kilka plaż czy wyciąg wakeboardowy. W niedalekim sąsiedztwie – przy ulicy Powstańców Wielkopolskich – ulokowane są również siłownie i nowoczesne centrum fitness, a przy ulicy Gromadzkiej, kilka minut jazdy autem, będzie możliwość skorzystania z kortów tenisowych i toru kartingowego. Na codzienne zakupy można wybrać się do pobliskich sklepów przy ulicy Lipskiej, a w zaledwie kilka minut jazdy samochodem lokatorzy będą mogli dotrzeć m.in. do Krakowskiego Centrum Handlowo-Targowego, Centrum Handlowego M1 czy Bonarka City Center. Ulica Bagrowa, przy której znajdować się będzie inwestycja, jest również dobrze skomunikowana z autostradą A4, co zapewni ekspresowy wyjazd w kierunku Rzeszowa czy Wrocławia.

In construction
Start construction:: III quarter 2018
End of construction: II quarter 2020
Occupancy permit: III quarter 2020
Handover of premises: IV quarter 2020
Number of buildings: 1
Number of flats: 132
Flats area: 24,26 – 47,76 sq. m.
Flats layout: 1 - 3 rooms
Underground garage parking places: 31
Underground garage for motorbikes: 2
Ground garage parking places: 58
Ground garage for motorbikes: 3

Locations

Our investment w Krakowie

 
Ask a question
First name and last name
E-Mail
Phone
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.