pl | en | de

Apartamenty Przybyszewskiego 64 Etap III

Kraków , ul. Przybyszewskiego 64

In construction

Description of the investment


Przy ulicy Przybyszewskiego, w sercu Krakowa powstaje nowa, prestiżowa inwestycja mieszkaniowa – Apartamenty Przybyszewskiego 64 I-III. Osiedle o estetycznej i minimalistycznej architekturze zlokalizowane jest w doskonale rozwiniętej części miasta. Mieszkańcy zyskują wygodny dostęp do centrum oraz do licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. Apartamenty Przybyszewskiego 64 I-III stają się jedną z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych na mapie Krakowa.

W ramach etapu pierwszego powstały dwa nowoczesne budynki o prostych bryłach, w  stonowanej kolorystyce. W ich obrębie zostały zaprojektowane 92 przestronne mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi oraz metrażach od 30 – 103 mkw. W budynkach powstały również komórki lokatorskie, lokal usługowy oraz nowatorski parking na platformach, który umożliwił parkowanie wielu pojazdów na niewielkiej przestrzeni. Dzięki temu teren osiedla zyskał na atrakcyjności, został estetycznie wykończony, ogrodzony i obsadzony roślinnością – stworzył przyjemny azyl dla mieszkańców.

W drugim etapie inwestycji Przybyszewskiego 64 powstanie kolejnych siedem budynków, w których znajdą się mieszkania o metrażach od 27 do 86 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać wśród 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych ustawnych lokali mieszkalnych. Na terenie inwestycji powstanie 316 miejsc parkingowych podziemnych oraz 47 miejsc na parkingu zewnętrznym. Dodatkowo dla wygody przyszłych mieszkańców, w obiektach zaprojektowano 180 komórek lokatorskich.

W ramach kolejnego etapu Apartamentów Przybyszewskiego 64 powstanie jeden budynek z 47 mieszkaniami o powierzchniach od 25 do 86 mkw. Nabywcy będą mogli dokonać wyboru odpowiedniego dla siebie apartamentu w układach od 2 do 4 pokoi lub jednej kawalerki, która również pojawi się w ofercie. Dla zmotoryzowanych przewidziano 52 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, a dodatkową przestrzeń zapewnią 47 komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 I-III została zaplanowana w komfortowej i prestiżowej lokalizacji. W pobliżu osiedla znajdują się liczne biurowce i centra biznesowe, uczelnie wyższe, obiekty sportowe oraz rekreacyjne. Krótki spacer wystarczy, by dostać się na krakowskie Błonia, basen AGH i przystanki komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum zajmie mieszkańcom zaledwie kilkanaście minut, a wyjazdy poza miasto ułatwi pobliska ulica Armii Krajowej, która jest jedną z głównych arterii miasta. W bliskim sąsiedztwie osiedla funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe: apteka, centrum medyczne, pizzeria, stacja paliw, supermarket, nowoczesny klub fitness oraz klub jazdy konnej. Miłośnicy spacerów i aktywności sportowej będą mogli skorzystać z okolicznych obiektów: siłowni, basenu, kortów tenisowych i boisk. Kilkanaście minut wystarczy, by dojechać do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie, Kopca Kościuszki i Lasu Wolskiego. Osiedle stanie się znakomitym miejscem do zamieszkania dla osób w  każdym wieku. Zapewni doskonałe warunki mieszkańcom aktywnym zawodowo, rodzinom z  dziećmi i osobom starszym.

In construction
Start construction: IV quarter 2019
End of construction: III quarter 2021
Occupancy permit: I quarter 2022
Number of buildings: 1
Number of flats: 47
Flats area: 25,88 – 86,14 sq. m.
Flats layout: 1 - 4 rooms
Underground garage parking places: 52
Ground garage parking places: 7
Motorcycle seats: 1
Storage areas: 47

Locations

Our investment w Krakowie

 
Ask a question
First name and last name
E-Mail
Phone
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.