pl | en | de

Ligota Park Apartamenty

Katowice, ul. Orkana

Sold

Description of the investment


Ligota Park complex is located in especially attractive location between two trendy and well-known green districts in Katowice – Ligota and Brynow. The project was inspired by the idea of “garden city” popular in the 30s. At this time Ligota was supposed to be such “garden city” – an ideal place to live built according to the latest trends in town-planning.

Premises hand over: February 2011
Number of buildings: 8
Number of apartments: 414
Apartments area: 39 - 96 sq. m..
Apartments layout: 1, 2, 3, 4, 5 rooms
Underground garage parking places: 400 places
Ground level parking places: 60 places

Locations

Our investment w Katowicach

 
Ask a question
First name and last name
E-Mail
Phone
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje ATAL S.A. oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tą Spółką. Ponadto wyrażam zgodę na używanie przez ATAL S.A. komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.
Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies" Polityka prywatności.