ATAL S.A. - ogólnopolski deweloper

pl | en
 
    loader

Wyszukaj mieszkanie

Wyszukaj mieszkanie

Najnowsze inwestycje


ATAL S.A.
w liczbach ...
sprzedaliśmy 16694 mieszkań
o łącznej powierzchni
955 179 m2

Informacje w mediach

dotyczące Grupy ATAL S.A.

18 września 2019

PRZY ALEJI POKOJU

Krakowskie Grzegórzki przez dekady miały charakter industrialny, w bardzo szybkim tempie staje się miejscem nowych, atrakcyjnych inwestycji mieszkaniowych. Powstają tu nowe projekty – wśród nich jest eleganckie osiedle ATAL Aleja Pokoj.
16 września 2019

NOWA INWESTYCJA RODZINY JUROSZKÓW

Zbigniew Juroszek i jego syn Mateusz – twórcy potęgi giełdowej spółki ATAL, działającej w branży nieruchomości oraz STS, lidera branży bukmacherskiej w Polsce – kupili akcje duńskiej firmy Better Collective (BC). Za pośrednictwem wehikułu inwestycyjnego B
13 września 2019

JAKIE MIESZKANIA ZNIKAJĄ Z OFERTY DEWELOPERÓW NAJSZYBCIEJ

O tym jak szybko sprzedają się mieszkania w nowych inwestycjach i jakie lokale cieszą się największym powodzeniem kupujących zapytano przedstawicieli branży deweloperskiej. Wśród nich jest Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.
12 września 2019

DESANT ZMIENIA TRÓJMIEJSKI RYNEK

Trójmiejski rynek nieruchomości długo zdominowany był przez lokalne firmy. W ostatnich latach kolejne inwestycje realizują tu z sukcesem deweloperzy ogólnopolscy – wśród nich ATAL. To firma z centralą w Cieszynie, ale buduje w siedmiu największych polskic
12 września 2019

DNI OTWARTE. LOKALIZACJA, WIDOKI, STANDARD

ATAL zaprasza na Dni Otwarte w ATAL Baltica Towers już w najbliższy weekend – 14-15 września. Będzie to okazja, aby obejrzeć kompleks od środka, a zainteresowani będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą.
7 września 2019

MIESZKANIE W CENTRUM KATOWIC TO NOWA MODA

Kilka lat temu mieszkania i domy w Katowicach budowano najczęściej na obrzeżach.Trend właśnie się odwraca, a Śródmieście znajduje coraz więcej zwolenników. Mody na mieszkanie w centrum nie przegapili deweloperzy. Właśnie tu powstaje Sokolska 30 Towers.
4 września 2019

WARTA TOWERS – MIESZKANIE Z WIDOKIEM

Wysoki na 60 metrów budynek ATAL Warta Towers zaczął piąć się na Ratajach. Właśnie rozpoczyna się wznoszenie pierwszego piętra. Budynek wpisze się w modernistyczną okolicę, oferując znacznie więcej niż setki mieszkań.
4 września 2019

KRAKÓW. WIELKA INWESTYCJA MIESZKANIOWA PRZY AL. POKOJU. POWSTAJE OGROMNE OSIEDLE

Przy alei Pokoju ATAL buduje duże osiedle. Gotowe są już cztery bloki, a kolejny etap zakłada dwa nowe budynki. Na wizualizacjach widać, że osiedle będzie się dalej intensywnie rozbudowywać.
3 września 2019

POLSKIE SPÓŁKI BUDUJĄ ZA ODRĄ

Popyt na rodzimym rynku wciąż sprzyja. Drugi rok z rzędu kurczy się sprzedaż, głównie przez kłopoty z utrzymaniem podaży. Właśnie dlatego deweloperzy szukają jednak okazji w Niemczech. Ma to być sposób na dywersyfikację przychodów. Taki plan realizuje zar
30 sierpnia 2019

DREZNO RUSZY JESIENIĄ

ATAL rusza z ekspansją zagraniczną. Założona rok temu niemiecka spółka zależna zawarła warunkową umowę nabycia gruntu w Dreźnie za ponad 190 mln zł – transakcja ma być realizowana etapami, do stycznia przyszłego roku.
30 sierpnia 2019

ATAL POSTAWI DOMY W DREŹNIE

Polski deweloper będzie budować mieszkania za Odrą. Pierwszą łopatę planuje wbić już jesienią tego roku.
26 sierpnia 2019

ATAL. TRZY LATA OBECNOŚCI W TRÓJMIEŚCIE

Właśnie mijają trzy lata, od kiedy na trójmiejskim rynku działać zaczął ATAL. W tym czasie deweloper sprzedał ponad 500 lokali. Kolejne projekty niebawem pojawią się w sprzedaży, a w przygotowaniu są inwestycje w nowych lokalizacjach.
23 sierpnia 2019

ATAL WPROWADZA DO OFERTY 126 LOKALI W II ETAPIE OS. ATAL ALEJA POKOJU

ATAL wprowadził do sprzedaży kolejny etap krakowskiej inwestycji – ATAL Aleja Pokoju. W ramach projektu przy Alei Pokoju zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki. Powstaną w nich łącznie 124 mieszkania o szerokiej gamie metraży – od 32,76 do 111,3 mkw.
20 sierpnia 2019

POWOŁANIE CZŁONKA RADY NADZORCZEJ ATAL S.A.

Zarząd ATAL S.A. informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki powołało do Rady Nadzorczej aktualnej kadencji Pana Mateusza Juroszek. Powołanie Pana Mateusza Juroszek do składu Rady Nadzorczej nastąpiło celem uzupełnienia jej składu.
13 sierpnia 2019

OBRÓT ZIEMIĄ NIEZUPEŁNIE WOLNY

Niedawno podpisana przez prezydenta nowelizacja ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego przyniosła długo oczekiwane uproszczenie obrotu gruntami rolnymi. Zdaniem Zbigniewa Juroszka, prezesa Atal, ustawa może korzystnie wpłynąć na budownictwo.
11 sierpnia 2019

LETNICA. PONAD CZTERY TYSIĄCE NOWYCH MIESZKAŃ

Kolejni deweloperzy ogłaszają budowę nowych mieszkań w dzielnicy Letnica. Ze znanych na dzień dzisiejszy planów wynika, że powstaje tu ponad 4200 mieszkań.W Letnicy od ubiegłego roku buduje ATAL.
10 sierpnia 2019

W GDAŃSKIEJ LETNICY BUDUJE SIĘ PIĘĆ NOWYCH OSIEDLI

W dwa lata liczba ludności Letnicy podwoiła się. Za trzy kolejne będzie tutaj mieszkało 10 tysięcy gdańszczan. Przez dekadę miasto zainwestowało tu ok. miliard złotych, a deweloperzy odkrywają potencjał dalszego rozwoju Letnicy.
9 sierpnia 2019

WARTA TOWERS PNIE SIĘ DO GÓRY

Wysoki na 60 metrów budynek ATAL Warta Towers zaczął piąć się na poznańskich Ratajach. Jest idealnym przykładem nowatorskiego podejścia do współczesnej architektury.
2 sierpnia 2019

URSUS ALTERNATYWĄ DLA BIAŁOŁĘKI CZY WOLI

Ursus zaczyna przyciągać uwagę, zarówno poszukujących mieszkań, jak i deweloperów. Bywa porównywany do Woli i Białołęki sprzed kilku lat.
1 sierpnia 2019

TOP 15 INWESTYCJI W KATOWICACH. TE PROJEKTY ZMIENIĄ MIASTO

Inwestycyjny boom w Katowicach trwa od lat. Obok dużych inwestycji miejskich są także jeszcze większe projekty komercyjne, w tym mieszkaniowe. Wśród nich jest Sokolska 30 Towers – pierwszy od lat wysokościowiec mieszkaniowy.
29 lipca 2019

WIĘCEJ CHMUR NA POGODNYM NIEBIE

Firmom budowlanym nie jest łatwo: mają dużo zamówień ale przeszkadza im brak pracowników, wysokie ceny materiałów i nieprzyjazne prawo. Choć na pierwszy rzut oka jest dobrze - ATAL wypłacił akcjonariuszom rekordową dywidendę.
26 lipca 2019

CZY RYNEK MIESZKAŃ HAMUJE?

Mogłoby to mieć miejsce, lecz deweloperzy nie spodziewali się spadku popytu. Mówiąc o spowolnieniu szefowie budujących w Trójmieście firm na wysuwają dwie przyczyny: zatory w urzędach oraz wzrost kosztów.
25 lipca 2019

CZY RYNEK MIESZKANIOWY ZWALNIA

W Trójmieście widać spowolnienie tempa wprowadzania nowych inwestycji. Nie ma to związku ze spadkiem popytu, czy wstrzymaniem budów. Prezes ATAL wyjaśnia, że powodem jest długi czas oczekiwania na załatwienie formalności.
25 lipca 2019

W ŁODZI TO DOPIERO POCZĄTEK BOOMU

W Łodzi buduje się dużo inwestycji. Niskie stopy procentowe sprawiają, że zakup lokalu pod wynajem gwarantuje atrakcyjny zwrot. Nieruchomości są postrzegane jako jedna z bezpieczniejszych form lokowania kapitału.
loader
Wynajem powierzchni
biurowych i magazynów
Miejscowość